Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Довгоочікуваний концерт у Києві: KAZKA зіграє благодійний концерт на UYAVA

  Подія: концерт
  Дата: 8.09.2023
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
8 вересня амбасадори сучасної української музики у світі — попгурт KAZKA — зіграють благодійний концерт в артпросторі UYAVA. Мета виступу — збір коштів на автівку для воїнів ЗСУ.

Сьогодні KAZKA — беззаперечний лідер радіоефірів і гурт, чиї хітові пісні прослухали в мережі понад мільярд разів. Музиканти зачаровують слухачів влучними римами, глибоким тембром, сучасною етноестетикою і самобутньою філософією. Не дивно, що гурт створив і об’єднав навколо себе справжню родину KAZKA.

8 вересня на гостей артпростору UYAVA чекає виступ уже досвідчених і дорослих музикантів. Цьогоріч гурт святкує 7 років із моменту створення

Довгоочікуваний концерт у Києві: KAZKA зіграє благодійний концерт на UYAVA


«Нарешті! Ми щасливі анонсувати великий сольний виступ у рідному Києві! За останні півтора року ми співали в далекій Японії, їздили туром по США й Канаді, бачили майже всю Європу. Ми з’являлися на екранах на Таймс Сквері та в районі Сібуя. Ми багато подорожували гарячими точками й давали благодійні концерти в Україні. Й от ми в Києві. У місті, де все почалось 7 років тому. В улюбленій точці на карті, яка щоразу огортає відчуттям любові та дарує найтепліші зустрічі», — ділиться думками солістка гурту Олександра Заріцька.

Приходьте на UYAVA, аби разом із KAZKA заспівати про почуття, що рятують і дають віру навіть під час повномасштабної війни!Дізнайтеся більше про: KAZKA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: