Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Балет «Життя» відсвяткує своє 30-річчя прем’єрою нового проекту ETNOЕВОЛЮЦіЯ

  Подія: концерт
  Дата: 01.12.2016
  Місце проведення: Львів
1-го грудня у Львівській опері балет Ірини Мазур «Життя» презентує нову програму ETNOЕВОЛЮЦіЯ. Початок – о 19:00.

Цей вечір стане не просто ілюстрацією історії еволюції етнотанцю найвідомішого і найсамобутнішого танцювального колективу України впродовж тридцяти років його сценічної діяльності. Це буде унікальне переродження на очах у публіки в театр танцю «Життя»! Зірковими гостями прем’єри нового проекту ETNOЕВОЛЮЦіЯ 1-го грудня на сцені Львівської опери стануть Руслана, Ірина Доля, Назар Савко та інші.

Балет Ірини Мазур «Життя» давно вийшов за рамки суто концертного формату. Незмінний почерк цього колективу – нестандартні рішення, експериментальна хореографія, поєднання різних сценічних жанрів: слова, перформансу, відеопроекції… «Ні» – стандартам та умовностям. «Так» - чуттєвому сприйняттю та зануренню у творення магії на сцені у режимі «тут і зараз».

ETNOЕВОЛЮЦіЯ – це українська етніка й автентичні ритми, що органічно синтезуються із сучасними танцювальними стилями. Це національна ритмопластика, перекладена на мову сучасності. Це відшліфована виконавська техніка, яка дозволяє створити артистично переконливий образ краси українських жінок й мужності, сили і харизми українських чоловіків. Це нагода відчути масштаб потенціалу культури наших предків і доторкнутися до джерел сили українців!

Балет «Життя» відсвяткує своє 30-річчя прем’єрою нового проекту ETNOЕВОЛЮЦіЯ


ETNOЕВОЛЮЦіЯ – це яскравий мікс українських образів та символів, розказаних метафорично і креативно, містично і загадково, енергетично і атмосферно, експериментально і стильно… Більша частина ювілейного проекту – прем’єри: результат того, чим колектив Ірини Мазур горить останні півроку. Утім, на глядачів також чекає екскурс найвідомішими номерами балету: легендарними «Спогадами ватри», цитатами з масштабного проекту «Ремінісценції.UA», уривками з арт-кабаре... А родзинкою вечора стане номер, який за кілька хвилин розповість у пластиці історію України від Трипілля - і до сьогодні.

ETNOЕВОЛЮЦіЯ – дійство, яке варто побачити, пережити і відчути – разом із балетом «Життя» - 1-го грудня на сцені Львівської опери!

Кліп балету «Життя» «ЕТНА»:


Ціна квитків на ETNOЕВОЛЮЦіЮ від балету Ірини Мазур «Життя» на сцені Львівської опери 1-го грудня - від 80 до 460 грн.Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: