Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

«Антитіла» зняли повітряне запрошення на фінальний Мега open-air концерт

  Подія: концерт
  Дата: 25.05.2017
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
25 травня, в самому центрі столиці, під відкритим небом, на даху вертолітного майданчика КВЦ "Парковий", відбудеться фінальний концерт туру «Сонце». На киян і гостей міста чекає особлива подія! Потужний звук, світло, шоу!

Концерти "Антитіла" - це завжди хвилі енергії, які пруть зі сцени на глядача з невблаганною швидкістю. Від них нікуди не сховатися, не втекти. По-перше, тому що ховатися ніде. По-друге, тому що щільність фанатів на їхніх концертах завжди зашкалює. Успіх хлопців не відпускає з тих пір, як вони вперше заспівали в "Караоке на майдані".

«Антитіла» зняли повітряне запрошення на фінальний Мега open-air концерт


Завершальний концерт в столиці - це має бути щось грандіозне. Так, сил залишилося мало, адже часті гастролі виснажують. Однак, відчувається, що "Антитіла" до останнього шоу будуть готові на всі сто відсотків і покажуть все, на що здатні. Адже сонце повинно сяяти довго та яскраво, а не постійно догоряти західним кольором.Вертолітний майданчик КВЦ "Парковий" стає популярним місцем для організаторів концертів. Там виступав Іван Дорн, вперше відіграли концерт німці-електронники Moderat. Тепер випробує майданчик група на чолі з Тарасом Тополею. З КВЦ "Парковий" відкривається гарний вид на лівий берег Києва, тому для фотографій займіть місце зручніше.


Дізнайтеся більше про: Антитіла

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: