Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

На концерті пам’яті Миколи Мозгового виступить Анастасія Мартинюк

  Подія: концерт
  Дата: 1.09.2017
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
В Національному палаці мистецтв «Україна» гості зможуть почути найкращі композиції Маестро у виконання відомих зірок естради.

Юна артистка Анастасія Мартинюк виступить на концерті пам’яті легендарного українського естрадного співака, народного артиста України, автора безсмертних хітів Миколи Мозгового. Для українців це ім’я асоціюється з видатними піснями, в яких живе душа Маестро. Анастасія Мартинюк вже вдруге буде єдиною маленькою виконавицею на вечорі пам’яті. Всі інші учасники концерту – відомі зірки української естради, такі як: Ірина Білик, Олександр Пономарьов, Оксана Білозір, Віктор Павлік, Злата Огневич, Віталій Козловський, Марія Бурмака, Володимир Ткаченко та інші.

На концерті пам’яті Миколи Мозгового виступить Анастасія Мартинюк


Вечір пам’яті відбудеться 1 вересня 2017 року о 19:00 в день народження Миколи Мозгового в Палаці мистецтв «Україна». Продюсерами концерту виступили Роман Недзельський та єдина донька Миколи Петровича Олена Мозгова.

«1 вересня Миколі Мозговому мало б виповнитися 70 років... Хіба ми могли з Романом Недзельським обрати іншу дату для цьогорічного концерту пам'яті? За традицією, перед глядачами виступатимуть вже відомі, а також молоді українські артисти, серед яких вже вдруге наймолодшою виконавицею стане Анастасія Мартинюк, яка виступала на минулорічному концерті. Отже, 1 вересня зустрінемось у Національному палаці мистецтв «Україна», та вшануємо пам'ять Миколи Петровича». - ділиться Олена Мозгова.

Багаторазова переможниця вокальних конкурсів та фестивалів 8-річна Анастасія Мартинюк вже брала участь у минулорічному вечорі пам’яті Миколи Мозгового, який відбувся у листопаді 2016 року. Юна виконавиця заспівала запальну композицію «Зимонька-Зима» на музику Мозгового. Окрім Анастасії Мартинюк на головній сцені України пам’ять українського Маестро Миколи Мозгового вшанували відомі артисти такі як Lama, Оксана Білозір, Alyosha, Володимир Ткаченко, Наталя Морозова, Марина Одольська, гурти Піккардійська Терція, PATSYKI Z FRANEKA та інші.Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: