Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

7 березня грузини із гурту Mgzavrebi зіграють у Львові своє «Найкраще»

  Подія: концерт
  Дата: 07.03.2018
  Місце проведення: Львів
Придбати квиток
В середу, 7 березня, у Львові, в нічному клубі «Малевич», відбудеться концерт грузинського гурту Mgzavrebi. Цього разу музиканти везуть у місто Лева презентацію свого альбому Krebuli, що з грузинської перекладається як «Збірник». До цієї збірки увійшло два десятки пісень з шести альбомів Mgzavrebi, написаних за одинадцять років існування гурту. Початок концерту – о 19:00.

Іншими словами, Krebuli - це The Best Of від Mgzavrebi. Це підбірка пісень, які публіка обожнює найбільше і наполегливо просить виконувати на усіх концертах групи.

Mgzavrebi - це вибухова грузинська музика, яку за останні сім років встигли полюбити й українці. Від часу першого концерту грузинів в Україні у 2011-му, гурт щорічно збирає аншлаги у різних містах нашої країни.

7 березня грузини із гурту Mgzavrebi зіграють у Львові своє «Найкраще»


Mgzavrebi створено у Тбілісі в 2006 р. Цей гурт вважають одним із музичних символів Грузії. Кожен, хто був очевидцем їхнього концертного шоу, знає, як легко ці гарячі хлопці стирають будь-які бар’єри між виконавцем та слухачем, як вони вміють донести любов та змусити співати, танцювати, читати вірші хором із фронтменом гурту Гігі Дедаламазішвілі, а ще – розуміти й відчувати кожне слово, незважаючи на те, що сказане та проспіване воно грузинською.Спільний кліп грузинського гурту Mgzavrebi із українською групою ТНМК на пісню Qari Qris:Квитки на концерт Mgzavrebi у львівському клубі «Малевич» 7 березня - від 250 до 800 грн.


Дізнайтеся більше про: Mgzavrebi

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: