Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

У Києві пройде Music Conference Ukraine - нетворкінг-івент для виходу на європейський ринок

  Подія: конференція
  Дата: 23-24.02.2019
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
23-24 лютого 2019 року в Києві вперше пройде велика музична конференція Music Conference Ukraine, на якій відбудеться презентація нової експортної ініціативи і шоукейс молодих українських артистів.

Серед спікерів конференції заявлені: Oskar Strajn, програмний координатор найпрестижнішого шоукейс-фестивалю Європи Eurosonic Noorderslag; програмний директор Waves Vienna Thomas Heher (Австрія); журналіст найавторитетнішого журналу Польщі Polityka і засновник музичного порталу beehype Mariusz Herma (об'єднує більше 100 журналістів з різних країн світу, які розповідають про свою локальної молодий музиці). Ще кілька імен зарубіжних ТОП-спікерів поки тримаються в секреті.

У Києві пройде Music Conference Ukraine - нетворкінг-івент для виходу на європейський ринок


Крім міжнародних експертів, на конференції можна буде послухати менеджерів успішних українських артистів і розібрати кейси найгучніших івентів 2018 року. Найголовніша можливість — це вечірні шоукейс-концерти молодих українських артистів, які хочуть виходити на міжнародний ринок. З 5 по 25 січня на сторінці Music Conference Ukraine буде відкритий прийом заявок від усіх бажаючих виступити, після чого експертне журі відбере найяскравіших кандидатів.

У Києві пройде Music Conference Ukraine - нетворкінг-івент для виходу на європейський ринок


Головним хайлайном заходу стане тема Make it loud: як працює концертна індустрія. Українські та міжнародні експерти розглянуть всі можливості для локальних колективів побудувати міжнародну кар'єру, правильно робити промо і будувати стратегію розвитку свого музичного колективу через живі виступи.

Крім того, особливу увагу буде приділено електронній музиці при партнерстві з одним із перших українських лейблів цього напрямку — CTS Records. Його представники не тільки поділяться своїм досвідом експорту української музики, а й засновник CTS — Sergio Mega — відіграє спеціальний DJ-сет зі своїм швейцарським колегою Tito Torres. Швейцарський артист за підтримки Посольства Швейцарії в Україні також представить свою інтернет промо-платформу Music-Worx в рамках програми Music Conference Ukraine.

Організатори івенту Дмуховська Альона і Дарця Тарковський вже кілька років представляють український музичний ринок на закордонних конференціях і професійних події. Вони разом організовували освітні івенти, серед яких Music Day in UA і RespublicaFEST Conference, де знайомили українських артистів і менеджерів із колегами з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Швеції, Польщі, Голландії та обговорювали нагальні питання в музичному світі. Крім того, завдяки зусиллям і професіоналізму цього тандему український гурт YEYO у вересні цього року успішно виступив на шведському Шоукейс Live at Heart, а чернівецький сінгер-сонграйтер Sasha Boole запрошений на Eurosonic Noorderslag у січні 2019.

У Києві пройде Music Conference Ukraine - нетворкінг-івент для виходу на європейський ринок


"Давайте будемо відвертими, великі європейські гравці поки не звертають увагу на українських артистів, оскільки знають про них менше нуля, та й контекст нашої країни для них незрозумілий. Чи є у нас індустрія? Яка музика у нас популярна? Який конкурентоспроможний продукт ми можемо запропонувати на світовій арені? Тому ми намагаємося працювати на перспективу — через особисті знайомства привозити якнайбільше закордонних експертів на івенти, щоб знайомити їх з нашими реаліями, давати слухати локальну музику, саме так з'являється якийсь інтерес і перші потрібні контакти," — каже співорганізатор конференції Альона Дмуховська, а в минулому — куратор музичної програми ГОГОЛЬFEST і програмний директор фестивалю "Республіка".

Дводенні квитки на конференцію Music Conference Ukraine і шоукейс зараз доступні за акційною ціною 600 грн. Після 15 січня ціна зросте, але також з'явиться повна програма заходу, список локацій і можливість придбати квиток на 1 день.


Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: