Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Український артист Sysuev повертається з новим відео і синглом "Memoriez"

Український артист Sysuev повертається з новим відео і синглом "Memoriez"


Sysuev випустив новий танцювальний сингл та музичне відео на нього за назвою "Memoriez". Сингл доводить, що артисту і надалі вдається записувати цікаві мейнстрімові сингли, які добре підходять як для радіоефірів, так і клубної EDM-сцени. Вокальні мелодії пісні легко запам’ятовуються слухачам, а аранжування характеризується насиченими басовими лініями, що притаманні хайповому на сьогодні жанру музики - Future Bass. Музичне відео на сингл створене із фрагментів виступу артиста на музичному фестивалі «Білі Ночі», який відбувся влітку цього року.

Поки артист закінчує запис нового альбому, давайте ознайомимося з його новим відео і синглом "Memoriez":Сингл доступний для купівлі та прослуховуання на медійних майданчиках: Google Play, iTunes, Deezer, Amazon, Spotify, Tidal та ін.

Sysuev – артист, музикант, переможець проекту «Розкрутка» на телеканалі “Music Box UA” та шоукейсу "Kyiv Music Days" (номінація «вибір НСК Олімпійський»). Sysuev є одним із перших артистів з України, який поступово виходить на міжнародну музичну арену. За останні два роки артист випустив альбом «MmrZ» на американському інді-лейблі «One Percent» та декілька окремих синглів і кліпів, на які звернули увагу провідні музичні видання і блогери США, Великобританії, Німеччини і Мексики, зокрема: Thisis50, WuWorld, Tunecollective, Kaboom, DJ Clue's Desert Storm, тощо. Влітку цього року Sysuev успішно виступив на музичних фестивалях Білі Ночі та Hedonism.


    
Дізнайтеся більше про: SYSUEV

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: