Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

У Києві прочитають лекції іноземні експерти, що працюють з гуртами Editors, Enter Shikari, Garbage, Swans, Gogol Bordello, Gorillaz, Massive Attack та Placebo

  Подія: лекція
  Дата: 23-24.02.2019
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
23-24 лютого в арт-просторі Samskara пройде велика музична конференція Music Conference Ukraine. За два дні гості заходу можуть відвідати 20 дискусійних панелей, нетворкінг-сесій та воркшопів, а ввечері обрані гурти зможуть виступити на шоукейсах перед важливою міжнародною аудиторією. Головне завдання заходу — обмінятися досвідом з колегами та подарувати потрібні закордонні контакти українським музикантам для розвитку їхньої кар'єри.

«Make it loud: як працює концертна індустрія» — так звучить головний тематичний вектор зимової Music Conference Ukraine. Саме живі виступи зараз є найпривабливішою і (що вже там!), однією з найприбутковіших сфер роботи музиканта. Тому зараз як ніколи актуально поглибитись в специфіку роботи українського і закордонний ринків і зрозуміти всі їхні можливості.

Українські промоутери концертних агенцій та лейблів Sviat Promo, Robust Fellow, icecream promo і HMG поділяться своїм досвідом організації нішевих концертів, розглянуть ключові локації, обговорять, як можна влаштувати прибутковий тур по Україні.

У Києві прочитають лекції іноземні експерти, що працюють з гуртами Editors, Enter Shikari, Garbage, Swans, Gogol Bordello, Gorillaz, Massive Attack та Placebo


Велика частина заходу буде присвячена можливостям виступів на шоукейсах. Так, Oskar Strajn, — програмний координатор найпрестижнішого європейського шоукейс-фестивалю Eurosonic Noorderslag розповість, як вони вибирають з-поміж тисяч артистів ті кілька сотень, яких в результаті запрошують для виступу. Тhomas Heher, глава Waves Vienna, що приїде за підтримки Посольства Австрії в Україні, заглибиться в специфіку і можливості виступів на німецькомовних територіях.

Michał Hajduk з Польського інституту Адама Міцкевича поділиться досвідом підтримки молодих артистів на державному рівні. Крім того, засновники українського лейбла CTS Records розкажуть про свій досвід участі в шоукейсах в Майямі, Амстердамі, Софії і як взагалі рекорд-лейбли беруть участь в подібних бізнес-заходах. Особливе місце в конференції відведено електронній музиці: організатори самих яскравих заходів в Україні розкажуть, як вони складають свої лайн-апи та створюють унікальну атмосферу, а швейцарська легенда хаус-музики Tito Torres за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, не тільки візьме участь у дискусії про промо танцювальної музики, але й відіграє спеціальний DJ-сет з українським колегою Sergio Mega.

В рамках співпраці з програмою Selector PRO від British Council Ukraine на конференцію приїдуть два особливих гостя: Jake Beaumont-Nesbitt з Міжнародного форуму музичних менеджерів, який по праву вважається найвпливовішим у світі об'єднанням фахівців, які працюють в музичній сфері. Крім того, вперше в Україну приїде Tony Duckworth з найбільшої незалежної промо-кампанії світу — PIAS (підрозділ в Польщі і Східній Європі).

Хочете особисто поспілкуватися з керівником однієї з найбільших концертних агенцій Польщі або щось запитати у генерального директора промо-компанії, яка працює з Editors, Enter Shikari, Garbage, Swans, Gogol Bordello та іншими? У вас буде така можливість! На спеціальній нетворкінг-сесії у вас буде 5 хвилин, щоб дізнатися у кожного експерта всі секрети. Впораєтеся із завданням?

І, звичайно, особливу увагу заслуговує Listening session в партнерстві з музичним сайтом Comma.com.ua. Всі бажаючі можуть надіслати організаторам свої записи. Прямо в залі міжнародне «журі» їх послухає і дасть свій фідбек: чи хороше аранжування, де подібна музика може мати перспективу, на які ринки або фестивалі звернути увагу? На таке можуть наважитися лише ті, хто не боїться правди. Після заходу “прослухані фіналісти” ще й отримають рецензію на сайті від головного редактора порталу Сергія Кейна.

Це і багато іншого буде на зимовій конференції Music Conference Ukraine, яка відкриє багато дверей і подарує знання від кращих у своїй сфері. І найголовніше — відібрані музиканти на вечірніх виступах зможуть відіграти свої сети відразу в декількох локаціях по всьому місту. А експерти і шанувальники — підшукати собі нові колективи для співпраці і насолодитися кращою новою музикою.


Вартість квитків 650 грн на обидва дні або 350 грн – на один.

Пост на Facebook:

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: