Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом

  Подія: концерт
  Дата: 19-20.10.2019
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
Мало хто з іноземних артистів в Україні знаний настільки, що відразу заявляє кілька концертів в столиці. Лара Фабіан - якраз з таких. Незрівнянна канадська співачка повертається до нас, щоб представити новий альбом Papillon, а також відзначити ювілей - тридцять років на сцені.

В українців буде можливість привітати Лару особисто і подарувати їй букет квітів. 19 і 20 жовтня співачка, чий голос полонить не одне покоління, виконає нові пісні в палаці «Україна». Також там прозвучать світові хіти, які змусили тремтіти безліч сердець і проливати таку ж кількість сліз - Je t'aime, Adagio, Tu es mon autre і, звичайно, I Will Love Again - головний хіт Фабіан в Америці, який потрапив в топ-35 чарту Billboard Hot 100 і очолив танцювальний хіт-парад Billboard.

Лару Фабіан часто порівнюють з Селін Діон. Не дивно. Обидві - канадки і обидві досягли планетарної популярності виконуючи пісні французькою. Але сама Лара ці порівняння не любить, хоч і поважає Селін. Одного разу вона написала їй листа, де висловила своє захоплення її творчістю, а в знак вдячності записала кавер на одну з її пісень.

Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом


Papillon - нова робота, яка вийшла в лютому цього року. На відміну від попереднього Camouflage, який був записаний англійською мовою, всі пісні Papillon виконані французькою. Лара назвала її на честь прізвиська бабусі: саме вона прищепила Фабіан любов до музики. Диск було записано за 11 днів в домашній студії Лари, яка знаходиться в підвалі її будинку.

Для Фабіан Papillon - чотирнадцята студійна платівка. Всього за свою кар'єру, яка триває вже тридцять років, вона продала більше двадцяти мільйонів дисків. Вона запам'яталася слухачам завдяки своєму сильному, емоційному вокалу. Крім цього, Фабіан встигла побути суддею бельгійської версії шоу «Голос». Тож не дивно, що телебачення цієї країни запросило саме її, адже в Бельгії Лара вважається авторитетної суперзіркою.

Але, не дивлячись на свій статус, Лара залишається простою і відкритою до всіх. Журналісти її не напружують і кожному вона готова детально відповісти на будь-яке питання. Під час концертів вона спілкується з публікою абсолютно невимушено, завдяки чому величезні зали перетворюються в затишні, теплі будинки, а сам концерт - в посиденьки з подругою, зустрічі з якою рідкісні, але влучні. Радимо не пропустити шоу, щоб ви змогли пройнятися цією дійсно унікальною атмосферою.

Квитки вже у продажу


Дізнайтеся більше про: Lara Fabian

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: