Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Співачка Lilu презентувала україномовну пісню «Сшиті»

Співачка Lilu презентувала україномовну пісню «Сшиті»


Артистка, яка народилася в Криму, представила публіці свій новий трек за назвою «Сшиті».

Нова пісня Lilu відрізняється від її попередніх робіт, адже раніше співачка вважала за краще співати російською мовою, але в якийсь момент, за її ж словами, вона зрозуміла, що відчуває і думає українською.

Напевно, це вплив часу, за останні три роки у всіх нас рівень любові до рідної країни помітно підвищився. Коли я почала ловити себе на думці, що думаю українською, адже багато читаю саме цією мовою і дивлюся нові фільми теж українською, зрозуміла, що мої думки стали такими самим. І пора співати українською, - коментує вихід своєї нової пісні співачка і телеведуча Lilu.

Артистка вважає, що в українському культурному просторі повинно бути якомога більше якісної музики і якщо вона буде україномовною - це істотно змінить ставлення людей до музичних вподобань.

Якщо говорити про сенс пісні, то композиція «Сшиті» написана теж неспроста. Можна сказати, це автобіографічна пісня для самої Lilu. Зірка зізнається, що в її житті траплялися такі відносини, коли двоє людей ніби пов'язані невидимими нитками і в той самий момент не відразу приходить усвідомлення цього явища, внаслідок чого часто виникають конфлікти. Рядки з пісні "Сшиті та швами покриті, сшиті, мабуть, то є брак" - тому підтвердження.    
Дізнайтеся більше про: Lilu

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: