Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

У Львові покажуть фільм Олександра Довженка «Земля» у живому супроводі гурту «ДахаБраха»

  Подія: концерт
  Дата: 22.08.2019
  Місце проведення: Львів
Придбати квиток
«Музика до фільму «Земля» - наше найкраще творіння». Так про цей проект кажуть самі музиканти із культового українського гурту «ДахаБраха». Унікальну нагоду побачити «Землю» Олександра Довженка у супроводі «ДахиБрахи» львів'яни матимуть напередодні Дня незалежності України - 22 серпня у львівському Центрі Довженка (пр. Червоної Калини, 81). Початок – о 19:00.

Фільм Олександра Довженка «Земля», за версією ЮНЕСКО, входить до списку топ-5 шедеврів світового кінематографу. 2012 року Національний центр О. Довженка розпочав реставрацію стрічки на основі її оригінальної версії 1930 року. А музичний супровід до кінокартини протягом зими-весни 2012 року на замовлення Довженко-Центру створив український етно-хаос гурт «ДахаБраха».

У Львові покажуть фільм Олександра Довженка «Земля» у живому супроводі гурту «ДахаБраха»


«Робити музичний супровід для «Землі» Олександра Довженка було для нас великою честю і непростим творчим викликом, - розповідає Марко Галаневич («ДахаБраха»). - Кадр за кадром український шедевр світового кінематографу вражав нас кожного разу, коли ми бралися до праці над цим проектом. Як би ми не намагалися працювати над фільмом, як самим по собі мистецьким явищем, уникнути ідеологічної оцінки нам не вдалось. Безумовно, ми озвучували фільм з точки зору людини ХХІ століття, яка знає, що після 1930 року, коли була закінчена робота над «Землею», були роки комуністичного голодомору 1932-1933, були роки репресій, і ми знаємо про непросту долю самого Довженка в соціалістичній імперії. Водночас ми прагнули передати також і автентичність та наївність тих почуттів і посилань, які ніс нам той час і та епоха, і які несе нам і сьогодні наша Земля».


Сам Олександр Довженко про свій фільм: «В «Землі» вмирає мій дід. Шкурат — мій батько. Я — парубок, що сидить з дівкою на призьбі… Як мучивсь я і проклинав адміністрацію, що з'їдала мої нерви, мою душу, всі мої сили своїм нікчемством. Яке розчарування я мав по закінченні картини»…

Вартість квитків на показ фільму «Земля» у Львові у супроводі гурту «ДахаБраха» 22 серпня – від 300 до 750 грн.

Дізнайтеся більше про: ДахаБраха

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: