Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Гурт Sinoptik презентує новий альбом та космічне рок-шоу в Києві

  Подія: концерт
  Дата: 30.11.2019
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
30 листопада гурт Sinoptik представить нову платівку та космічне рок-шоу у Києві. Виступ відбудеться у столичному Caribbean Club Concert Hall.

Мерілін Менсон, Uriah Heep, “Океан Ельзи” - серед тих гігантів музичного шоу-бізнесу, які помітили Sinoptik та запросили їх розділити сцену у якості почесних гостей. А у 2016 році колектив отримав статус найкращого рок-гурту планети за версією всесвітнього музичного конкурсу Global Battle of the Bands.

На концерті 30 листопада колектив вперше для київської публіки зіграє свій альбом From Nothing to Forever, реліз якого відбувся у вересні цього року. “За аналітикою IMPALA до кінця року платівка матиме золотий статус в Україні, Чехії, Бельгії та Великій Британії”, - повідомляє сайт Royal Tributes.

"Вчені довели, що чесні люди частіше за інших використовують ненормативну лексику. Ми ж замість лайки використовуємо музику. Тому 30 листопада ми представимо публіці три стилістичні образи нашої музики: зіграємо електричний сет, акустику та кращі треки в класичній обробці з прекрасними панянками зі струнного тріо", - розповідають музиканти.

Цей концерт завершить масштабний благодійний тур #ЯЧуюЯЖиву, в рамках якого гурт збирає кошти на необхідне обладнання для діагностики слуху новонароджених дітей в Україні. Збір коштів організовано спільно з Українською Біржею Благодійності та Благодійним Фондом "Свічадо". Дізнатися подробиці туру та допомогти збору коштів можна на сторінці.


Дізнайтеся більше про: Sinoptik

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: