Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Співачка Angela: «Усі українські артисти повинні підтримувати своїх українських дизайнерів на міжнародній сцені.»Вона неодноразово позувала на подіумах у Європі та Америці. Але після показу в Туреччині її помітили продюсери. Так мрія дитинства стати співачкою почала втілюватися в життя. Сьогодні артистка багато часу приділяє благодійності, займається вихованням синів і працює над новими українськими піснями, поєднуючи все це з активними гастролями багатьма країнами. Про улюблену пісню зі свого репертуару та про прем’єру нової пісні, про стиль, образи та співпрацю з дизайнерами – у нашій розмові.

- Скільки пісень у репертуарі співачки Angela?

- В репертуарі пісні чотирма мовами в жанрах поп, євро поп, dance, до сорока пісень. Багато пісень ще не видані.
Серед хітів англомовний сингл «Love Black&White», який протримався в топ чартах США кілька тижнів поспіль в першій десятці. Сингл «Єдиний» отримав кілька версій, у тому числі і танцювальну ремікс - версію, який став популярним завдяки активній ротації українськими радіостанціями ще до війни. На даний момент роблю переклад на українську мову раніше відомих моїх російських хітів «Ангел», «Необьяснимое», «Я буду рядом». До сьогоднішнього дня поповнюю свій концертний репертуар українськими піснями. Їх люблю співати тому, що в них виробилася винятково красива форма у вигляді гарної мелодії і змісту, який бере за душу. Усе таки українські пісні також мають свій потенціал на міжнародній сцені, якщо за їх створення беруться професіонали.

- Найулюбленіша пісня у вашому репертуарі?

- Мені всі мої пісні подобаються. Але пісня "Тай, як лід" (російська версія «Тай, как лед»), яку написав Парфенов Андрій (автор нового сингла артистки Loboda «По-українськи») – моя улюблена. Кожна пісня - неповторна, передає глибокий зміст і щирі емоції автора. Коли в житті відбуваються якісь різноманітні події - і музика слухається різна.

- Які якості допомагають Вам досягати поставленої мети?

- Основні якості, які допомагають досягти поставленої мети – праця, талант та креативність. Ти маєш бути цікавою особистістю, адже стільки різних виконавців уже є. Потрібно переглядати, які музичні ніші ще не заповнені і в які ти зможеш потрапити. Тільки коли в мене з’явилась можливість працювати, працювати за своєю професією і також допомагати своїй країні, я ожила. Сьогодні мене це підтримує. Тому що я маю можливість працювати також і на інформаційному фронті. Соціальні мережі у всіх наших зірок перетворилися на інформаційні канали. Ми кожен день говоримо про новини, ми кожен день постимо і показуємо всьому світу, що робиться в Україні. Ми можемо бути корисними своїй державі. Мене тримає те, що ми обов’язково повернемося додому, всі! Багато людей, які виїхали після двадцять четвертого лютого, мають лише одне на думці - повернутися додому. Ми обов’язково повернемося і відбудуємо нашу країну, будемо жити самостійно, свідомо. Це наша ціль. Ми про це мріємо.

- Що Ви цінуєте у людях найбільше?

- Людина має бути добре вихованою та освіченою. Вона має зацікавити мене. Бути відповідальною, впевненою в собі та прагнути саморозвитку. Я за те, щоб людина була яскрава, але щоб це все відбувалося в розумних «дозах». А якщо ти бачиш, що людина гіперсамовпевнена, а за цим глобально нічого немає, крім зовнішності, то спілкування з нею для мене приречене на розчарування. Тому я звертаюсь до людей: будь ласка, будьте такими, як ви є. Пам’ятайте, що Земля не може обертатись навколо однієї особи: є ще інші люди, на яких варто зважати. Мені подобається приказка: "Краса людини – у її вчинках". Я думаю, що до життя потрібно ставитися простіше. Ви ж самі знаєте, що не все золото, що блищить.

- Чим, крім музики, ви займаєтеся та захоплюєтеся?

- Я розвиваю себе у творчому напрямі: у мистецтві, у кіно, у продюсерській діяльності. Але для себе визначила, що я - творча людина, готова займатися мистецтвом все життя. Якщо я не маю зйомки чи концерту, то я в кінотеатрі чи з друзями вдома. У Києві іноді гуляю Маріїнським парком з подругами.

- Стиль та образ - це, кажуть, половина успіху. Хто працює над образами співачки Angela (починаючи від одягу та закінчуючи фарбуванням волосся)?

- Для багатьох музикантів сценічні костюми, що запам'ятовуються - спосіб розкрити музичний задум, зробити оригінальне шоу, шокувати публіку і прожити ще одне життя в новому образі. Співавторами ефектних виступів часто стають дизайнери, які допомагають вивести вигаданих героїв на сцену. Вони створюють костюми для концертних турів, а також вбрання для кліпу. До того, як ми з командою придумали концертне шоу «Angela Show», мене одягали європейські дизайнери для участі в Paris Fashion Week та Milan Fashion Week. Це дуже дорогі дизайнери і вони не зі всіма моделями співпрацюють. На одному із таких показів мені одягли крила ангела і це дуже сподобалось багатьом глядачам. Після цього я активно використовую різного кольору крила у своєму сценічному образі. Так, це не зручно, але це мистецтво. На даний момент крила різних розмірів та кольорів використовуються тільки в концертному шоу «Angela Show». Для невеликих виступів чи фотозйомок останнім часом співпрацюю з Кaterina Romaniuk, зі стилістами з Symbol Photo та Family Looks, з дизайнером Оксаною Василян з BOHO DESIGN ETHNO UKRAINE, з дизайнером театральних та сценічних костюмів Вікторієй Шелеміной.
Вважаю, усі українські артисти повинні підтримувати своїх українських дизайнерів на міжнародній сцені. Це можуть бути будь-які варіанти співпраці. Бо буває стає смішно, коли при участі в європейських святкових заходах я бачу, як українські артисти чи групи одягають вбрання європейських дизайнерів, коли та же Анджеліна Джолі чи інші відомі американські, європейські зірки музики та кіно одягають вбрання українських дизайнерів.

- На одному із благодійних концертів ви презентували нову пісню «Твої очі». Розкажіть про дану пісню, який головний меседж ви хотіли передати через пісню «Твої очі»?

- На концерті в столиці України в День української жінки я презентувала нову українську пісню «Твої очі». Пісня ще не доступна на цифрових майданчиках, але я її уже виконую на благодійних концертах. Плануємо реліз на кінець березня. Дуже вдячна своєму давньому і вірному українському другу Перетятко Тарасу за студійний запис мого вокалу для цієї пісні. Дуже добрі враження і від співпраці з музикантами Кузнєцовим Сергієм і Хорисенко Андрієм, які написали для мене цю пісню. Головний меседж пісні - про жінку, про її потреби, про її проблеми, про її відчуття, про її радощі та горе. Багато людей мені кажуть, що мій голос звучить українською зовсім «по-іншому» - чуттєвіше, ніжніше. Думаю, що не розчарую своїх слухачів.

- Чи плануєте знімати відео на пісню «Твої очі»?

- Якось упіймала себе на думці, що у нас доволі давно не виходили відео. Минулого року ми презентували нову відеороботу на наш хіт "Тай, як лід". Але це все-таки не був повноцінний кліп, тому вирішила, що прийшов час презентувати щось новеньке. Зараз працюємо над зйомками відео на пісню "Твої очі". Презентація нової відеороботи відбудеться в Україні у травні 2023 року. Кліп на пісню "Твої очі" буде з яскравими танцювальними постановками, барвистими декораціями. Режисером відео буду я. Це не буде новий досвід роботи для мене, адже вже було кілька відеоробіт, де я виступала в такій ролі. Режисер, як на мене, звучить трохи пафосно. Скажімо так, я маю ідею і люблю керувати процесом її втілення. Режисером чи кліпмейкером себе не вважаю.

В мене є бачення, що робити з тим треком, тому що пісня доволі проста і в ній все буквально: йдеться про закохану дівчину. Ми лише це все візуалізуємо і буде по-справжньому незабутньо. Зйомки будуть відбуватися на різних локаціях: на курорті у Трускавці, у Львові, ще одна локація буде у Дрогобичі. А також у планах на 2023 рік у мене – запис нових пісень, зйомка кількох кліпів, розробка нових концертних програм разом зі своєю командою.

- Які би ви пісні не співали ні за які гроші? Чому?

- Сьогодні вже ніхто не хоче виконувати російськомовні пісні. Ще багато років до війни мої українські пісні програмні директори радіо вважали не форматом, або «поставимо українську пісню тільки за гроші». Мені довелось купляти пісні в російських авторів пісень, бо це було модно і форматом на той момент. Зараз усе навпаки – якісних українських пісень не вистачає для ефірів радіостанцій і тому доводиться перекладати свої російськомовні пісні на українську.

Правда, не завжди українські тексти «лягають» під ті аранжування, які мають мої російськомовні пісні. Тому зараз я стараюсь створювати повністю україномовний контент. Раніше я би не співала ні за які гроші шансон, романс або кавери пісень російських артистів. З початку війни я не буду ні за які гроші співати пісні російською мовою, хоча в мене таких пісень – це сімдесят відсотків мого репертуару. У мене є дуже багато пісень англійською мовою, які я виконувала в США, та є багато українських пісень, які ще жодного разу не були представлені публіці. Схоже, що пора доставати свої демо записи авторських українських пісень і давати їм нове життя.

- Що Ви побажали б нашим читачам?

- Горе і такі страшні речі нас дуже змінили. Але це все зробило нас сильнішими. Ми будемо мати набагато краще життя. Я в цьому впевнена. Передаю всім вашим читачам великий привіт і хочу сказати: як би не змінилися наші долі - вони складуться вдало.

Спілкувався: Віталій Шуляр.
Фото: надано менеджментом Angela


Інфо довідка артиста
Angela - співачка, модель з України, переможниця міжнародних конкурсів краси: "Miss Fashion Universe", "Miss International Diamond Beauty", а також "Тіло XXL 2017" - вибір редакції українського чоловічого глянцю "XXL". Аngela представляла Україну на американських конкурсах краси "Miss Continents", "Miss Geometria New York". У 2018 році співачка, як зірковий гість, брала участь у фестивалі «Юрмала. Лайма Вайкуле. Рандеву-2018». Angela перемогла в номінації "Співачка року" премії "Гордість країни-2018" за версією одного з українських глянцевих видань України. «Краща українка у професії» в номінації «Співачка» - премія отримана за активну участь у благодійних заходах як співачка у 2019 році, «Best Musician» міжнародного конкурсу "Miss Supertalent of the world -2019" (Сеул, Корея) та 22 грудня 2021 року отримала почесну нагороду Орден «Честь Вітчизни» за високу національну гідність, відданість справі, активну участь у збереженні та захисті української держави та вагомий внесок у розвиток країни від Міжнародного громадського об'єднання «Асамблея ділових кіл»..
У репертуарі співачки пісні чотирма мовами (українська, російська, англійська, турецька). Артистка здобула популярність в США після релізу англомовного синглу «Black and white» та прем’єри концертного шоу «Angela Show» (шоу «Angela Show» вражає своєю неповторністю: великою кількістю різноманітних сценічних костюмів з крилами ангела, репертуаром з авторських пісень та різними хореографічними постановками). В Україні випустила успішний сингл «Єдиний», який активно ротувався на українських фм радіо. Сингл мав також версії англійську та російську. Ремікс версія на українську пісню «Єдиний» увійшла в "ТОП-20 найкращих танцювальних треків лютого 2020" (програма "Ukraine Dancing" на «Kiss FM»)

    
Дізнайтеся більше про: Angela

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: