Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Angela: ''Важливо знайти справу, від якої захочеться ставати кращими"

Angela: ''Важливо знайти справу, від якої захочеться ставати кращими"


Модель, телеведуча, співачка зі своїм ексклюзивним концертним шоу "Angela Show", "співаюча модель з ангельським голосом", - пишуть західні ЗМІ про Ангелу.За три роки своєї музичної кар'єри, об'їздила понад 11 країн зі своїм шоу "Angela Show", є телеведучою "Paris Fashion Week", "Milan Fashion Week'' Після релізу синглу "Black and White" заявила про себе в Америці не тільки як професійна модель, але як талановита співачка у якої своє неповторне концертне шоу "Angela Show".

Вона неодноразово позувала на подіумах у Європі та Америці. Проте після показу в Туреччині її помітили продюсери… Так мрія дитинства – стати співачкою почала втілюватись у життя.

Розкажіть, з чого починалась Ваша модельна кар’єра? Ви мріяли про те, щоб бути моделлю чи все ж таки більше хотіли бути співачкою, а моделлінг став певним трампліном на шляху до здійснення мрії?

Angela: ''Важливо знайти справу, від якої захочеться ставати кращими"

З дитинства мріяла стати співачкою, але мої батьки бачили мене економістом, тому я закінчила ВУЗ, отримала диплом економіста в Києві. Підчас навчання захопилася модельним бізнесом – підписала контракт з київським модельним агентством. Мої фото почали з’являтись у багатьох глянцевих виданнях, після чого я стала fashion – моделю.

Крім участі в зйомках для каталогів, активно почала рекламувати дизайнерські колекції одягу на подіумах Франції,Мілану. Розпочала співпрацю з турецькими дизайнерами. Згодом мені запропонували постійну роботу в Туреччині. Там я вперше вийшла на подіум, де і заспівала пісню на турецькій мові для численної аудиторії.

На мене звернули увагу турецькі продюсери, котрішукали моделей для зйомокв кліпі турецького артиста. Мені ж запропонували контракт артиста. Тому моделінг дійсно став певним трампліном на шляху до здійснення мрії – співати. Усі зароблені кошти в модельному бізнесі я інвестую в просування брендуAngelaта концертного шоу «AngelaShow».

Angela: ''Важливо знайти справу, від якої захочеться ставати кращими"

Вас називають співаючою моделлю. Як Ви себе почуваєте: хто Ви – модель, яка співає чи артистка? Плануєте і надалі займатись модельним бізнесом чи більше ставите акцент на співочій кар’єрі?

Так, співаючоюмоделлю мене назвали журналісти, і почали про це писати. Я – модель, яка співає. Почуваю себе моделлю, тому що більше маю досвіду в модельному бізнесі, завдяки якому розпочалась моя сольна кар’єра. У мене було багато спроб розпочати сольну кар’єру в Україні – та без музичного менеджера нічого не вдавалось.

Дуже багато було спроб, потрачено коштів, часу, але тоді не склалось. І я знову почала займатись модельним бізнесом в Туреччині. Артисткою бути без музичного менеджера в Україні неможливо. Хоча багато співаючих в караоке-барах та в кавер-гуртах вважають себе артистами. Для мене артист – це індивідуальність та неповторність в творчості та на сцені. Тому в моєму випадку – я співаюча модель. Адже навіть на міжнародних конкурсах краси приймаю участь як модель і як артист зі своїм концертним шоу «АngelaShow».

Я і надалі планую займатись модельним бізнесом, оскільки це мені приносить задоволення та фінансову стабільність. Для успішного розвитку співочої кар’єри необхідно досить багато коштів вкладати і це потрібно робити постійно: зйомки кліпів,записи пісень, реклама, сценічні костюми.

Ви часто буваєте в Америці. Як приймає Нью-Йорк, адже відомо, що це місто великих можливостей?

Angela: ''Важливо знайти справу, від якої захочеться ставати кращими"

В місто Нью-Йорк я відразу закохалася, коли приїхала вперше. Завдяки організаторам мого американського концертного туру, я презентувала дві мої нові пісні на радіостанціях Нью-Йорка. Це було стільки нових вражень та емоцій – на деякий час залишилась жити в цьому місті та в Україну повернулась лише після народження мого сина Алекса.

Дійсно, Нью-Йорк – це місто великих можливостей. Адже за три місяці проживання в цьому гарному місті я дала більше п’ятдесяти концертів для американської публіки та української діаспори. Моє концертне шоу «AngelaShow» відвідало більше ста тисяч людей за період мого проживання в Нью-Йорку (за три місяці).

Angela: ''Важливо знайти справу, від якої захочеться ставати кращими"

Я ще якось встигнула взяти участь у міжнародному конкурсі краси «MissGeometriaNewYork», де також заспівала декілька своїх пісень. В Нью-Йорку відчуваю себе щасливою та потрібною американському слухачеві. І є навіть такі прихильники, які ходять на мої концерти, як на роботу. На моїх концертах бачу одні і ті ж обличчя. І це приємно.

Як створюються Ваші пісні? І як подобається більше, співати авторські пісні чи ті, які написані іншими людьми?

Мені подобається співати авторські пісні. Але в моєму репертуарі є пісні інших авторів, які я також виконую на сцені. Дуже приємно,коли такі пісні виконують на концертах мої прихильники разом зі мною. Це мене ще більше надихає в написанні нових пісень. Мої перші пісні були написані українською мовою, та їх не брали в ефіри українські радіостанції.

Після того я почала звертатись до українських авторів, що співпрацюють з відомими українськими зірками. Вони почали писати російською. Через деякий час такі пісні ставали хітами завдяки ротаціям на радіо. Швидше в ротацію беруть пісні написані відомими авторами. Зокрема, пісні «Я буду рядом», «Необъяснимые» - це пісні від різних авторів, що співпрацюють з відомими продюсерами України.

Angela: ''Важливо знайти справу, від якої захочеться ставати кращими"

Коли я пишу пісню – у мене спочатку народжується якась мелодія, потім наспівую якісь фрази на диктофон або пишу рядки тексту на серветках. Потім звертаюсь на студію звукозапису по допомогу або до аранжувальника. Так з’являється демоверсія пісні. Після того записують мій вокал і мій саундпродюсер віддає мені уже готову пісню з моїм вокалом.

Українська музика зараз переживає певний підйом. З’являються нові талановиті музиканти, які перемагають у багатьох міжнародних конкурсах, нові роботи. Ви об'їздили майже весь світ, що можете сказати про рівень музичної культури в Україні?

Angela: ''Важливо знайти справу, від якої захочеться ставати кращими"

Для порівняння візьмемо Америку та Україну. В Україні я народилась, здобула вищу освіту, розпочала свою модельну кар’єру. В Америці я побувала ще влітку минулого року завдяки американським організаторам мого концертного туру. Але саме там американські радіостанції взяли в активну ротацію мою пісню "Black and White". І це відбулось не завдяки зв'язкам чи великим фінансовим витратам на промо пісні. Американці звикли експерементувати з музичним матеріалом і для них надважливою є якість запису. В Україні придумали слово формат задля того, щоб в ротацію ставити усіх своїх. Тому зрозуміло, що артистам-початківцям дуже важко вибороти місце для своїх пісень в теле та радіо ефірах.

Я можу порівняти музичні культури декількох різних країн.

Наприклад, американська публіка більш стримана в емоціях, ніж українська. А в Юрмалі, де я виступала кілька днів тому, приходять подивитися, послухати не залежно з якої країни приїхав артист і якою мовою розмовляє. Не має зривів концертів через політичні непорозуміння, як це відбувалось певний час в Україні. І я навіть бачу, що український шоу–бізнес тісно взаємопов’язаний з політикою, український слухач дуже перебірливий в музиці. А музика хоч і є якісна в Україні, та її ще досить мало.

Angela: ''Важливо знайти справу, від якої захочеться ставати кращими"

В Україні та й в усьому світі кожного року з’являються нові обличчя та одноденні зірки, про яких дуже скоро забувають. Не боїтесь стати однією з них? Що потрібно для того, щоб залишатись «на плаву»?

В усьому світі вистачає зірок-одноденок. Вони з’являються завдяки талант–шоу та іншим телепроектам. Я не відношусь до таких зірок, адже я стала відомою не завдяки телебаченню чи ротаціям на радіо. До мене прийшла популярність завдяки просуванню мого шоу «AngelaShow» по усьому світу. Люди приходять на моє шоу, щоб почути мої пісні, подивитись на мої нові сценічні костюми та на мій балет, який завжди приємно здивує якимось новим трюком.
Навіть скажу більше – в Україні, ще коли не крутили мої пісні на радіо, ми відважились показати «AngelaShow» в одному із київських ресторанів без реклами. Був повний зал. Були пропозиції зробити це більш масштабно на великій сцені з повним складом балету. Відтоді ми розпочали активно просувати «AngelaShow».

Для того, щоб залишитись «на плаву» - потрібні постійне фінансування, ідеї та рух вперед. Важливо знайти ту справу, від якої вам хочеться щось змінювати у своєму житті і ставати кращими. Я знайшла таку справу - це музика. І хоча в модельній кар’єрі у мене значно більше перемог та різноманітних титулів, у музиці – ще усе попереду.

Недавно у Вас відбулась прем'єра відео на пісню "Ангел". Як сприймає вашу нову пісню публіка та де можливо переглянути відео?

Прем'єра пісні відбулась підчас концерту "Музична галактика" в Києві у якому приймали участь також українські артисти. Згодом, радіо прем'єра відбулась на одній із українських радіостанцій. Пісня дуже сподобалась багатьом глядачам. Ще до появи пісні в студійному варіанті в мережі інтернет та на радіо, мої підписники соціальних мереж дуже активно обговорювали дану пісню і з нетерпінням чекали на появу відео. Великим здивуванням для багатьох стали зміна мого іміджу та аранжировок з появою пісні Ангел. До появи цієї пісні у мене був образ сексі моделі блондинки кохання якої неможливо купити за гроші. Чого тоді вартувала моя пісня "Я не для тебя"- після прослуховувань цієї пісні мене сприймали досить егоїстичною та високомірною дівчиною. З появою мого сина Алекса, змінився репертуар та імідж. Під час виконання пісні Ангел я стараюсь передати свої почуття до свого маленького ангела (сина) в образі білого ангела. З появою відео на пісню Ангел - у мене збільшилась армія прихильників.

Відео уже можна переглянути в інтернеті:


Спілкувався : Віталій Шуляр


    
Дізнайтеся більше про: Angela

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: