Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Джей Пак презентує нову частину дебютного збірника власного лейбла

Джей Пак презентує нову частину дебютного збірника власного лейбла


2 вересня міжнародний лейбл H1GHR MUSIC RECORDS корейської зірки Джей Пака, отримав бурхливу реакцію сучасної хіп-хоп сцени, випустивши альбом «RED TAPE», який наповнений потужним хіп-хопом й майстерними реп-виступами. Альбом став першою частиною дебютного музичного збірника від артистів H1GHR MUSIC. 16 вересня лейбл представив «BLUE TAPE» - другий альбом збірника, який характеризує мелодійне реп-звучання, звичне для широкої хіп-хоп аудиторії.

Композиції трек-листа з альбому «BLUE TAPE» об'єднує майстерне використання різноманітних джерел звуку, які не обмежені звичними хіп-хоп прийомами, що створює по-справжньому унікальну палітру звучання і сприйняття поза шаблонів, прийнятих в реп-індустрії.

Бувши першим треком з альбому, «Champagne Diet» заряджає бадьорим гітарним рифом від GroovyRoom в парі з 28AV, артистом H1GHR MUSIC та Gemini, новою зіркою корейського хіп-хопу. Цей трек задає настрій всьому альбому, відповідаючи за плавний перехід від «RED TAPE» до «BLUE TAPE». «Champagne Diet» за участю Gemini та трек «Last Song» від Audrey Nuna, виконавиці з Нью-Джерсі, - це приклад хімії, яка виникла між артистами H1GHR MUSIC й запрошеними музикантами.

Окремої уваги варта майстерність продюсерів H1GHR MUSIC, результатом якої стали треки «End Of The Night» від WOOGIE та «Swing My Way» від Cha Cha Malone, де чітко вловлюється модне міжнародне поп-звучання.

Сольний трек «Selfish» з видатним вокалом від Golden та «LIVE» від багатогранного BIG Naughty підхоплюють вихором чарівності, що виходить від кожного з виконавців. Своєю чергою, такі треки, як: «Me & Bae», «Oscar» й «Back From 0» підкреслюють ДНК артистів лейбла H1GHR MUSIC завдяки щирості їхніх текстів і музичному супроводу.

Альбом «BLUE TAPE» наповнений найрізноманітнішими реп-прийомами й творчими експериментами музикантів лейблу, щоб надихнути й зарядити слухача, давши простір для нових ідей і свіжих вражень.

Кліп «OSCAR» в YouTube:


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: