Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Нейромережа створила нові пісні Nirvana, The Doors та інших музикантів із «Клубу 27»

Нейромережа створила нові пісні Nirvana, The Doors та інших музикантів із «Клубу 27»


Нейромережа створила композиції у стилі гурту Nirvana, Джима Моррісона, Емі Вайнхаус і Джимі Гендрікса, які померли не доживши до тридцяти. Канадська організація Over The Bridge використала технологію штучного інтелекту, щоб скласти тематичний плейлист Lost Tapes Of The 27 Club і таким чином привернути увагу до теми психічного здоров’я, повідомляє Independent.

«Що, якби у всіх улюблених нами музикантів була необхідна психічна підтримка? Якимось чином в індустрії депресія нормалізується і романтизується», — каже Шон О’Коннор, член ради директорів Over The Bridge.

Послухати композиції в дусі артистів із «Клубу 27», які виконала нейромережа, можна на ютубі. Програма Magenta, розроблена Google, аналізує попередній матеріал музиканта і створює пісні з подібним звучанням. Раніше компанія Sony використала її для створення «нової пісні» The Beatles.

У випадку з треком Drowned in the Sun у стилі Nirvana мережа вивчила близько тридцяти композицій гурту, щоб визначити характерні ноти, гітарні рифи і переходи. Вокальну партію Курта Кобейна виконав американець Ерік Гоган, який грає у триб’ют-гурті Nevermind. Тексти пісень також розробила програма на основі штучного інтелекту. Відредагувати слова і зробити композиції цілісними і придатними для прослуховування допомогла команда фахівців.

Композиція нейромережі у стилі Nirvana


Композиція нейромережі у стилі Емі Вайнхаус


Композиція нейромережі у стилі The Doors


Композиція нейромережі у стилі Джимі Гендрікса


© джерело     
Дізнайтеся більше про: The Doors, Джимі Гендрікс, Nirvana

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: