Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Олег Скрипка та гурт ВВ заспівали народну пісню в стилі ґрандж

Олег Скрипка та гурт ВВ заспівали народну пісню в стилі ґрандж


У відеороботі Скрипка постає з довгим білим волоссям. Користувачі вже порівняли новий кліп "ВВ" з відео Nirvana, а Скрипку – з Кобейном

Колектив "Воплі Відоплясова" порадував шанувальників випуском нової відеороботи на українську народну пісню "Несе Галя".

Зйомки відбувались у Києві в одній зі шкіл на лівому березі столиці. За задумом режисера Ани Бастон, учасники "ВВ" в образах американських "гранджерів" дають урок патріотичного виховання у навчальному закладі.

Олег Скрипка та гурт ВВ заспівали народну пісню в стилі ґрандж


За сюжетом учні збираються у спортзалі, де відбуваються урочисті заходи. Завуч зібрала старшокласників на урок патріотичного виховання. Раніше це був "Ленінський урок". Вже здається в президії бовваніють місцеві депутатки з начосами та профспілкові діячі. Та замість антуражного "совка" зал вибухає українським хітом "Несе Галя ", прокачаним грандж-стилістикою.

"Галя" у стилі "грандж" збуджує український дух. Ми засвідчили це на прикладі української школи. Дрімучий "совок" остаточно змело паводком українських флюїдів. І педантична завуч, і суворий охоронець і увесь зал старшокласників відчули вир українства під акорди нашої "Галі". Наша народна пісня змушує бриніти українську душу. Несподівана версія "Галі" у стилі "грандж" від "ВВ" долає суспільні упередження щодо української культури. І саме молодь є суспільним вулканом, який генерує український дух", - поділився враженнями фронтмен "ВВ" Олег Скрипка.

Зауважимо, що юзери вже встигли порівняти відео "ВВ" з кліпом легендарної Nirvana на пісню Smells Like Teen Spirit. Дія в обох відео відбувається у школах перед учнями, так само у кліпі танцюють черлідерки. На думку інтернет-користувачів, сам Скрипка також схожий на лідера американського гурту Курта Кобейна. По-перше, український музикант з'являється з довгим білим волоссям у відео як у Кобейна, по-друге - наслідує його вираз обличчя.

Олег Скрипка та гурт ВВ заспівали народну пісню в стилі ґрандж
Олег Скрипка

Олег Скрипка та гурт ВВ заспівали народну пісню в стилі ґрандж
Курт Кобейн


До слова, у кадрі в одного з учнів на футболці зображений фронтмен гурту Nirvana.

Гурт "ВВ", пісня "Несе Галя":


Гурт Nirvana, пісня Smells Like Teen Spirit:


© джерело     
Дізнайтеся більше про: ВВ, Воплі Відоплясова, Олег Скрипка

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: