Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Співачка Marcelle презентувала свій новий соціальний трек

Співачка Marcelle презентувала свій новий соціальний трек


Сьогодні для більшості карантин, це чудовий спосіб відпочити від шуму свого міста. Але більшість представників українського шоу-бізу, не сидять без діла, збільшуючи свою онлайн присутність. Хтось щодня виходить в прямий ефір, хтось дає онлайн-концерти.

Українська співачка Marcelle пішла далі, підкорюючи український шоу-біз своїми соціальними текстами. Вже сьогодні Marcelle презентує свій другий сингл за місяць, який отримав назву «Піу-Піу».

«Піу-Піу» - соціальний трек про проблематику хейтерів, інтернет-булінгу, інтернет-сталкінгу від незнайомців та деколи навіть від знайомих людей, яка зараз надзвичайно загострилась під час ізоляції.

«Я тільки почала щось робити для українського шоу-бізнесу, але вже відчула на собі, як багато у нас заздрісних, злих та нещасних людей, які погрожують та виливають те, чим власне й наповнені. Зазвичай хейтери - це нікчемні невдахи, які займають найнижчу ланку в житті та не можуть нічого, окрім того, писати негатив талановитим та успішним людям. Є думка, що хейтери - це найбільші фанати. Я маю наміри боротися із цими невдахами, сьогодні словом, а завтра ділом. Таку токсичність, яка отруює людям життя, треба викорінити», - коментує Marcelle.

Нагадаємо, 11 квітня в день свого народження Marcelle презентувала соціальний трек «Не повинна» - про відсутність гендерної рівності в Україні. Співачка має надію, що у найближчому майбутньому, ситуація щодо місця та позиції жінок у нашому суспільстві зміниться на більш адекватнішу.

Слухати сингл «Піу-Піу» на YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: Marcelle

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: