Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

LETAY презентував новий трек з назвою «Не забуду я тебе ніяк»

LETAY презентував новий трек з назвою «Не забуду я тебе ніяк»


Новий сингл LETAY був створений певним чином випадково. Одна з пісень, яку Ілля «Letay» Резніков готував як сонграйтер для іншого артиста, мала лише музику і один рядок рефрену, який врешті і став назвою. Зазвичай Резніков пише сам тексти, але цього разу він вирішив спробувати поспівпрацювати з харківською письменницею та перекладачкою Юлією Максимейко. Перша книга Юлії вийшла друком, коли їй виповнилося всього 14, як перекладачка Максимейко відома перекладом «Пані Боварі» Гюстава Флобера та декількох творів Агати Крісті. Нині Юлія мешкає у Стокгольмі – власне, всі комунікації з Іллею відбувалися за новими трендами – віддалено.

«Коли я прочитав те, що написала Юля, я одразу відчув, що це моє, що, якби я писав, то саме так міг написати, лірика одразу стала своєю… Так я і зрозумів, що це пісня для «LETAY» - згадує музикант, який після такого повороту подій вже не міг не залишити пісню для свого проекту. Трек не мав приспіву, тож Ілля його дописав вже власноруч.

Цікаво, що співавтори не були до цього знайомі, хоч і мають спільних товаришів, бо обидва з Харкова. Як виявилось, Юлія давно слідкує за творчістю Іллі:

«Я спостерігала за тим, як він ріс і розвивався буквально квантовими стрибками. Мені здається в нього унікальний тембр. Навіть шматочки мелодії, які він наспівував в Телеграмі, звучать неперевершено… Також мені подобається легкість, світло, які Ілля випромінює. Я думаю творчість, особливо пронизана світлом, вкрай важлива для того, щоб світ вижив.» - згадує Юлія.

Новий сингл був записаний та зведений Резніковим на своїй домашній студії. Кінцевий лоск навів додатковим зведенням та мастерингом відомий київський музичний продюсер та композитор Сергій Круценко.

Нині, коли світ знаходиться явно в стані переосмислення основних факторів свого існування, митці мимоволі рефлексують, звертаючи увагу на те, що робить зрештою людську Особистість цільною.

Юлія Максимейко так описує сенси нової пісні «LETAY»: «Мені здається, кожна подія, навіть кожна емоція вимагають від нас душевної роботи. Часом те, що проростає крізь нас – бур’ян, якого варто позбутися. Це тривалий і болісний процес, але свобода, яка приходить потому – варта зусиль.»

Слухайте трек «Не забуду я тебе ніяк» гурту LETAY:


    
Дізнайтеся більше про: LETAY

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: