Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

LETAY презентував новий трек «Мила моя (Chychanovsky Remix)»

LETAY презентував новий трек «Мила моя (Chychanovsky Remix)»


Напередодні нового, 2019-го року LETAY випускає ремікс на свій останній сингл «Мила Моя», який вже 3 місяці грає в плейлистах шанувальників проекту і вже встиг досягти неабиякої популярності.

Насправді випускати ремікс в планах не було. Але так сталося, що одна з робіт івано-франківського сонграйтера та музичного продюсера Євгена Чичановського врешті наштовхнула менеджера та продюсера LETAY Віталія Климова на думку про співпрацю з Євгеном.

Віталій Климов: «Я помітив Євгена ще півтора року тому. Його треки для молодих артистів були не тільки вишукано професійно зроблені, не тільки були актуальними з точки зору сучасної музики. Я в них відчув те, що називається смак. Такий, який мені особисто зрозумілий. Думок про якусь співпрацю я тоді не мав, просто відзначив, що на українській музичній мапі є така персона і надалі, звичайно, звертав увагу на його роботи… І в якийсь момент «рушниця вистрілила» - я подумав, а чого б не зробити ремікс з Євгеном. Ми не були знайомі, тож я, відверто кажучи, не знав як зреагує на пропозицію зробити ремікс продюсер та сонграйтер, який не займається регулярними реміксами. Женя на щастя зреагував позитивно, мені не довелося довго пояснювати чого я саме хочу. Хоча я особливо не регламентував його роботу – так, декілька досить простих жанрових побажань.»

CHYCHANOVSKY жваво взявся за проект і вже за тиждень ремікс був готовий. А згодом було зроблено і його другу версію, яка так само присутня в релізі.
Для Іллі LETAY Резнікова сам факт виробництва реміксу став сюрпризом – продюсер показав вже готовий результат. Відтак позитиву додало і те, що Іллі, який і сам експериментує останнім часом з реміксами для своїх колег, але свої пісні не реміксує, робота Євгена прийшлась до смаку.

Дивний збіг життєвих обставин – дружина режисера монтажу та пост-продакшн фахівця Олександра Лавренка, який робив у вересні lyric video для оригіналу «Мила моя», була перед самими пологами дитини, і так само дружина Євгена в момент його роботи над реміксом була вагітною. Тож обидва думками були зі своїми «милими» - така от метафізика!)

Ознайомтеся з новою композицією LETAY «Мила моя»:


    
Дізнайтеся більше про: LETAY

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: