Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Марія Бурмака презентує нову дитячу пісню «Мова кольорова»

Марія Бурмака презентує нову дитячу пісню «Мова кольорова»


В той час, як днями знову піднявся хайп з приводу “мовного закону”, Марія Бурмака продовжує писати пісні українською для дітей.

В грудні минулого року, за підтримки УКФ, Марія презентувала пісню “Ой хто хто Миколая любить”, а в січні цього року світ побачила карантинна пісня “Руханка”. І ось знову прем’єра!

21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди Марія презентує дитячу пісню “Мова кольорова” на вірш Сидора Воробкевича “Рідна мова”.

Марія Бурмака: “Ми всі пам’ятаємо цей вірш ще зі школи, багато хрестоматій з української літератури починаються з нього. Він серйозний і зворушливий. Але ми з командою вирішили, що “мова про мову” може також бути веселою, яскравою і радісною. Представляємо вам пісню “Мова кольорова”. Цієї фрази немає у Сидора Воробкевича, але хай вже пробачить класик мені таку фамільярність. Я і раніше придумувала приспіви до віршів класиків, як от до “Хлопчика Помагая”, “Річечки”, “Писанки”. Бо для дітей приспів - велика справа, він робить пісню популярною. Його можна наспівувати, під нього танцювати. А приносити дітям радість і прищеплювати заодно любов до українських класиків - завдання не з простих. Але я думаю, нам вдалось”.

Марія Бурмака «Мова кольорова»:


Над піснею працювали: Prodused by Foxxstudios
Саундпродюсер - Вадим Лисиця
Аранжування - Дмитро Матвійчук
Бек-вокал - Еліна Іващенко
Музика - Марія Бурмака
Вірш - Сидір Воробкевич, Марія Бурмака


    
Дізнайтеся більше про: Марія Бурмака

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: