Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Краще за альбом: Фіолет випустив музичну збірку «Стежка»

Краще за альбом: Фіолет випустив музичну збірку «Стежка»


Попрок-гурт Фіолет на тлі сучасної української музики виділяється особливою поетичністю та інтимністю. Але «Стежкою» музиканти перевищили навіть самі себе. І замість музичного альбому 21-го травня презентують збірку пісень за аналогією до класичної літератури.

«Стежка» — збірка виданих синглів і кількох нових творінь Фіолету. Вона стала для гурту пісенним підсумком року життя в карантині. І в такому інноваційному форматі якнайкраще проявився талант Сергія Мартинюка, фронтмена гурту, який до того ж ще й письменник. На сьогодні він випустив романи «Рок-н-рол», «Капітан Смуток» та поетичну збірку «Реп’яхи».

«Стежка», як і книга, має власну обкладинку, пролог та епілог. І без винятку кожна її пісня є окремим твором-одкровенням, що породжує інтимний діалог автора зі слухачем.СТЕЖКА - це пісенний підсумок нашого першого і, сподіваюся, останнього року життя в карантині у вигляді збірки виданих нами синглів і пари нових речей.

З мінімалом концертів, доріг і максимумом рефлексій та переосмислень. З дистанційною роботою над піснями, коли накопичення матеріалу відбувалося відразу в Києві, Луцьку та Карпатах. З Артуром Данієляном в кріслі саунд-продюсера.

Зі спогадами про знакові миті дитинства і дорослішання в «Слово даю». З реакціями на складне політичне сьогодення в «БРО, ТВОРИ ДОБРО». З латиноамериканськими ритмами в «Залишимося друзями» і трьома різномовними версіями пісні.

З максимально інтимною «Зовсім не боляче», чи не найвідвертішою піснею в дискографії Фіолету і «Стежкою», в якій я вчуся відпускати болісне минуле й з щирим оптимізмом дивитися в майбутнє. Врешті, з «Пахнеш щастям», новорічною чілл-історією про рік життя в масках, коли рятували тільки найближчі і віра в своєї ремесло.

Обкладинка: Ігор Фомін

Слова: Сергій Мартинюк
Музика: Сергій Мартинюк, Роман Андрухів, Олександр Форсюк

    
Дізнайтеся більше про: Фіолет Сергій Мартинюк

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: