Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Гурт Фіолет презентує другу пісню з майбутнього альбому

Гурт Фіолет презентує другу пісню з майбутнього альбому


Хоча «Залишимося друзями» і народилася наприкінці минулого року в Барселоні, у ній - вся вар’ювато непозбувна бентега літа 2020-го. Літа, коли ми лишилися без далеких подорожей, нових країн, концертів улюблених артистів і розуміння того, що буде далі.

Слухати пісню Залишимось друзями:


Вперше в історії гурту Фіолет пісня вийшла трьома мовами - рідною українською, білоруською та іспанською.

"Дякую всім, хто долучився до роботи над піснею: музикантам Фіолету - Ромі Андрухіву, Вадиму Захарченку, Павлу Ступаку, Андрію Юськевичу і талановитому гітаристу Денису Валяєву, який додав пісні саме того шарму і настрою; Бодьці, що вписався з своїм бек-вокалом; нашому саундпродюсеру Артуру Данієляну, без якого я б навряд записав цю пісню; менеджменту Фіо - Каті Пилипчук, яка стала новим організаційним диханням у нашій роботі, Колі Судимі, Зоряні Лободі і Марині Степанській, котра допомагає нам з pr-справами і Лорі Молодець, яка наповнює всі ці речі змістом для мене; окреме велике дякую Kat Sineok, Віталю Рижкову і Зміцєру Назарову за іншомовні адаптації пісні." - написав Сергій Колос Мартинюк на своїй сторінці в мережі Фейсбук. - "Дяка Вєтрі і Варварі Шевчукам разом з нашими юними акторами, які в короткі терміни відзняли максимально доречний і красивий відеоряд до пісні. Дякую погідним Карпатам за сприяння. І, звісно, незмінна вдячність #фіолетfamily за любов і підтримку!"


    
Дізнайтеся більше про: Фіолет, Сергій Мартинюк

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: