Авторизація
 
  • 24 травня: Гурт GG ГуляйГород згуртовує людей новою роботою «Ой Весна, Весна» 
  • 24 травня: ВАСЯЯН анонсував новий сингл «ММ» для меломанів 
  • 24 травня: Tom Soda випустив футуристичне відео на народний хіт «Черемшина» 
  • 21 травня: Чи правдиво Шугар заспівав про українське село? 
  • 21 травня: Співак GREMO презентує відеокліп American Ukrainian, відзнятий у місцях бойових дій 

Новий сингл «Хто куди» гурту «Голос душі» – запальна латина, написана на основі реальних подій

Новий сингл «Хто куди» гурту «Голос душі» – запальна латина, написана на основі реальних подій


Чернігівський гурт «Голос душі» презентував першу пісню з майбутнього романтично-іронічного альбому.

Чернігівський гурт «Голос душі» – це романтична іронія в стилі поп-інді-рок. Сингл став першим з майбутнього іронічно-романтичного альбому гурту.

Пісня присвячена всім мешканцям багатоповерхівок. Адже багато хто має сусідів, котрі палять у квартирі, викидають сміття з балкона чи галасують серед ночі... Кожен куплет – це іронічно подані реальні історії з життя, які були "підслухані" в кометарях фейсбука. Але, насправді, тут завуальована більш змістовна ідея: якщо «крокувати до Європи» і будувати країну з європейськими стандартами, то потрібно починати цей шлях з себе. І коли кожен буде слідкувати за своїми вчинками, це допоможе сформувати свідоме цивілізоване суспільство, в якому люди поважатимуть особисті кордони один одного і дивитимуться в одну сторону, а не «хто куди». Зауважимо, що використали суржик в приспіві, аби підкреслити безглуздість таких мстивих вчинків. Ми впевнені, що «не получається» – це відмазка байдужих і безвідповідальних людей. Просто треба вміти домовлятися та іти на компроміс!!», – розповіли музиканти гурту.

"Щоправда, ми й самі інколи є такими сусідами, які співають пісні допізна, а нам стукають у стінку!» – зізналась лідерка гурту Ольга Швед. "Ми переробляли її тричі впродовж трьох років, щоб нарешті нам сподобалось те, як вона має звучати".

Це дуже важливий крок для нас, адже ми багато працювали над створенням цієї композиції. Також скоро вийде кліп, який ми почали знімати ще до початку карантину, а завершуємо зараз.    
Дізнайтеся більше про: Голос душі

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: