Авторизація
 
  • 24 лип: «Назавжди» танцювальний ROMARO з дебютним альбомом 
  • 24 лип: Київський гурт GannaBaby видав фінальний сингл перед новою повноформатною платівкою 
  • 22 лип: ВАСЯЯН представив контрастний відеокліп на тему урбанізації 
  • 22 лип: Гурт JULINOZA презентує свій найпозитивніший трек «Філалабапа» 
  • 22 лип: Конкурентка Біллі Айліш SOPHIE EDANGE показала яскраву колаборацію 

Одеський рок гурт Mu2Moon записали трек за мультиплатиновим американським продюссером!

Одеський рок гурт Mu2Moon записали трек за мультиплатиновим американським продюссером!


Український рок гурт почав роботу з ко-продюссером DJ Khaled та Lil Wayne.

22 червня вийшов сінгл "Cold" одеського гурту Mu2Moon написанний в співпраці з мультиплатиновим американським продюссером Нейтом Левінгстоном. Як і попередні треки пісня має дві версії: міжнародну (англійською мовою) та україньску.

Трек поєднує у собі емоцію самотності та надію на її подолання. Англомовний текст пісні був написаний у співпраці з мультиплатиновим американським продюсером Нейтом Левінгстоном, відомим своєю співпрацею з DJ Khaled, Lil Wayne та багатьма іншими топовими артистами США. Ось, що пише про співпрацю з Mu2Moon сам Нейт на своїй сторінці у фейсбуці: “...у мене 22 червня реліз разом із Mu2moon. Пісня називається “COLD”. Я дуже радію моєму першому закордонному релізу“.

Mu2Moon Cold


Mu2Moon Cold (Ukrainian Version)


Вокаліст гурту Слава Пітак (вже відомий своєю участю в проекті Майка Шиноди (Linkin Park) та Натаніель писали текст пісні в режимі онлайн. Запис, мікс та мастер були зроблені відомим українським саундпродюсером Алексом J Крамером в одеському Louder Hub.

Цим релізом ми відобразили всю хаотичність переживань знайомих кожному з нас почуттів самотності, любовної тривожності, а також надії на світле і щасливе майбутнє.

Це дуже важливий крок у нашій музичній діяльності, адже даний реліз демонструє, що новий український рок приваблює не лише іноземну аудиторію, а й топових іноземних продюсерів.


    
Дізнайтеся більше про: Mu2Moon

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: