Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Олександр Долгов презентує свій перший сингл українською – «Все, що ти подаруєш мені»

Легендарний гітарист, блюзовий виконавець зі світовим ім'ям – Олександр Долгов презентує свій перший сингл українською – «Все, що ти подаруєш мені».

Олександр Долгов – лідер легендарного гурту «Дождь», єдиний музикант з України, чиє ім’я занесено до світової Зали слави блюзу (Blues Hall of Fame) у США.

Працював із відомим американським продюсером та звукорежисером Марком Вільямсом – другом легендарного блюзмена Мадді Вотерса та учасника гурту Еріка Клептона – Джеррі Портного.

Олександр Долгов грав на сцені багатьох музичних шоу по всьому світу разом із Bonny Tyler, Paul Young, Big Brother And The Holding Company, Crossroads, Ліга Блюзу, Mick Taylor (гітарист Rolling Stones та John Mayall Blues Breakers), Bob Margolin.

Восени 2018 року легендарний гітарист Френсіс Гойя запросив Долгова у спільний тур Ізраїлем.

Культовий ЧиЖ (Сергій Чиграков) присвятив Долгову свою пісню Hoochie Coochie Man.

«Все, що ти подаруєш мені» – це яскравий мікс фанку та ритм-енд-блюзу.Саундпродюсером треку виступив Денис Бреславський – засновник, продюсер та автор пісень метафанк-гурту AIO, аранжувальник, мультиінструменталіст, який працював із багатьма українськими та закордонними музикантами, серед яких Lama, Сергій Бабкін, TAYANNA, Анастасія Приходько, Brunettes Shoot Blondes, Pur:Pur, Hot God, Bob Margolin, Rita King.

Нагадаємо, Олександр Долгов і Денис Бреславський нещодавно презентували Breaking the Rules – титульний трек майбутнього альбому проекту Dolgov&Breslavskiy. Це музика поза правилами. Союз гітаристів, що працюють у різних музичних стилях, але створюють потужний саунд та драйвовий настрій.

Композиція Dolgov&Breslavskiy Breaking the Rules входить до ТOP 20 на Rock Radio UK, звучить в ефірі радіостанцій Великобританії, Іспанії, Польщі та США і викликає захоплення у музикантів і продюсерів світового рівня.

«Все, що ти подаруєш мені» – український блюз вищого ґатунку від Посла України у Залі слави блюзу (Great Blues Artist and Ambassador From Ukraine In The Blues Hall Of Fame ®). Цю музичну нагороду Олександр Долгов отримав у 2017 році за рекомендацією доньки Короля Блюзу Бі Бі Кінга – Ріти Кінг.


    
Дізнайтеся більше про: Олександр Долгов

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: