Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Sysuev та Valentine Lawrence записали качовий колаб «Фейк»

Sysuev та Valentine Lawrence записали качовий колаб «Фейк»


Sysuev повертається з новим синглом «Фейк». Він записаний спільно з талановитим репером Valentine Lawrence, який створює якісний український реп з нью-скульним звучанням.

У новому релізі артисти експериментують з треп-звучанням, розкриваючи власне бачення цього жанру в українських реаліях. Композицію можна послухати на всіх музичних майданчиках, включаючи Apple Music, Spotify і Deezer.

Valentine Lawrence почуває себе у такій музичній стилістиці, як риба у воді. При цьому Sysuev у новому треку сильно виходить із зони комфорту, повністю перемикаючись на досить технічну і цікаву читку замість звичного для нього R&B флоу – для артиста це був справжій челенж і він цілком з тим упорався.

«Фейк» - це трендовий, сучасний сингл з висококласним продакшеном, який пронизаний самоіронією і гумором про соціальні мережі, про віртуальних «друзів» та їх вплив на наше життя. Як зазначив Sysuev: «Віртуальне спілкування завжди пов'язане зі спокусою підміни реального життя на фейкове. Френд у соц.мережі перестає сприйматися як жива людина і перетворюється у набір символів. Як у комп'ютерній грі, ми не боїмося стріляти і вбивати, так і в інтернеті ми не боїмося булити, говорити неприємні речі, які ніколи не сказали б особисто співрозмовнику в реалі. Якщо ти не видав новий сингл чи якийсь потужний інфопривід, ти миттєво випадаєш з трендів і нікому вже не потрібен. Це і є той самий фейк, про який ми іронізуємо у новому треці».


Слухати сингл на ютубі:


Скачати сингл на платформах: https://sysuev.onerpm.link/fake

    
Дізнайтеся більше про: Sysuev Valentine Lawrence

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: