Авторизація
 
  • 18 вер: Вперше за два роки: переможець «Х-фактору» презентував новий ліричний хіт 
  • 17 вер: Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом у Caribbean Club 
  • 16 вер: Всеволод Мірчук - Я тобі галантно не вклонюся 
  • 14 вер: Вперше! Оксана Муха везе «Найгарніші пісні України» у Маріуполь, Краматорськ та Сєвєродонецьк! 
  • 13 вер: Друга ріка презентує «Останню» пісню 

Новий сингл "She Ridin', i Love It" від українського саунд-продюсера та виконавця V.i.K.i.Beats, це його "Богемська рапсодія" в жанрі альтернативного хіп-хопу

Новий сингл "She Ridin', i Love It" від українського саунд-продюсера та виконавця V.i.K.i.Beats, це його "Богемська рапсодія" в жанрі альтернативного хіп-хопу


Сміливий та експериментальний альтернативний хіп-хоп - новий сингл V.i.K.i.Beats

Саунд-продюсер та виконавець з Вінниці під сценічним ім'ям - V.i.K.i.Beats, презентував свій новий сингл в жанрі альтернативного хіп-хопу - "She Ridin', i Love It", який увійде у майбутній лонгплей артиста - ROOM8.Ідея та перші кроки до створення композиції з'явились минулого року. Спочатку, перша частина треку була дещо відмінною від тієї, що дійшла до релізу, і була легкою та спокійною в стилі ранніх робіт PARTYNEXTDOOR. Друга частина композиції - там вже пішли справжні експерименти. Була створена суміш чіл-хопу, репу, рнб та електронної музики, а вишенькою на торті звучали джазові елементи. Після цього, робота над синглом була призупинена і відновилась через рік:- "Я відчував, що хочу покращити саунд першої частини, додати більше енергії, більше сексуальності".

Ключовим поштовхом до нових ідей, стали неперевершені роботи Frank Ocean - DHL та альбом Blonde. "- Його музика та сміливість, його бачення, перевернули мій творчий погляд. Я зрозумів, що не потрібно обмежувати себе рамками, та боятись відвертих експериментів". Робота, в якій кохання та сексуальність прирівнюються до адреналіну який отримують від швидкості, і в той же час до задоволення від повільної пристрасті ночі, була закінчена.
Я ніколи не забуду фразу яку сказав Kanye West після випуску альбомів Ye та Kids See Ghost у 2018:-"Ми не боїмось експериментувати, ми сміливо творимо музику яку відчуваємо". Ці слова завжди надають впевненості під час моїх творчих процесів. Мене переповнювали емоції, я був захоплений звучанням електронного хіп-хопу з джазовими нотками який зміг поєднати під супровід української та англійської мови. Це крок уперед назустріч до звучання закордонних виконавців, які вже стали менторами для мене.

"She Ridin', i Love It"- це третій сингл з альбому - ROOM8, над яким зараз триває робота. Попередні сингли- "Drop It Low" та "Madonna" також не обійшлись без цікавих експериментів в хіп-хопі та рнб, та чудово доповнюють атмосферу майбутньої платівки.


    
Дізнайтеся більше про: V.i.K.i.Beats

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: