Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Співачка BUNTARKA презентує свій другий сингл

Співачка BUNTARKA презентує свій другий сингл


Сьогодні, 22 грудня, Валерія Цемко, відома як BUNTARKA, презентує свій новий трек “Доля”. Це другий сингл, який увійде до дебютного альбому. На відміну від попередньої роботи “Ритми” цей трек був написаний задовго до створення проекту BUNTARKA.

“Цю пісню я написала в 14 років. Це була моя перша усвідомлена робота, на той момент я переживала дуже важке потрясіння, бо в мене померла близька подруга і кинув хлопець. Мене переповнювали емоції від цих подій і в 14 років було дуже важко пережити таку кількість емоцій, як втрата людини назавжди та вперше розбите серце. Тому я почала писати і виплескувати свої емоції на папір. Зрозуміла, що інакше я не переживу цієї ситуації. Так народився вірш, який згодом став піснею. Звісно, зараз ми змінили аранжування, зробили його більш сучасним в контексті сьогоденного звучання. Але можна сказати, що це саме той трек, з якого з’явилась я, як авторка, артистка та співачка.”, — коментує Валерія Цемко.

Цей трек більш ліричний, ніж перша робота “Ритми”. “Доля” це вже 2 сингл який увійде до дебютної платівки співачки, в якому вона обіцяє познайомити слухачів зі своїм внутрішнім світом та відслідкувати її творчий шлях та особистий ріст.
Автор музики та слів — Валерія Цемко.


Слухати трек:


Довідка: BUNTARKA — авторський проект молодої співачки Валерії Цемко. У вересні вона презентувала дебютну роботу “Ритми” та планує найближчим часом випуск EP.


    
Дізнайтеся більше про: BUNTARKA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: