Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

У світ вийшов альбом LAUD - DUAL

У світ вийшов альбом LAUD - DUAL


Світ побачив новий альбом LAUD. Реліз отримав назву DUAL і включає дев'ять пісень: п'ять українською мовою, три російською та одну англійською. Саундпродюсером більшості композицій виступив музикант Дмитро Нечепуренко aka DredLock.

LAUD:
З моменту виходу моєї дебютної платівки минуло три роки. За цей час я подорослішав, мені хочеться співати про складнощі взаємин. Надихнули на написання альбому стосунки з коханою дівчиною та подальше розставання. Наприклад, пісня "Люблю/ненавиджу" дуже автобіографічна, в ній про сварки та примирення. Для мене стало одкровенням, що можна одночасно шалено кохати, і так само сильно ненавидіти. Проте незмінною у моїх піснях залишилася тема віри у кохання.
В альбомі я експериментую із новим саундом, звучання альбому наближено до західної поп-музики. Над більшістю композицій я працював із саунд-продюсером Dredlock. Мені подобається наш тандем, Діма розуміє мене з півслова.
Концертна презентація альбому DUAL відбудеться 14 лютого 2022 року у Caribbean Club.

Крім цього, у липні 2021-го LAUD випустив відео на композицію "Посейдон", головною героїнею якого стала популярна блогерка Саша Чистова. А у червні 2020-го – денс-відео на сингл “Грязные танцы”, у якому взяли участь відома танцівниця та Інста-блогер M.A.M.A.S.I.T.A (Марія Скорченко), а також Тетяна Іванченко та Катерина Білявська.

Нагадуємо, дебютний альбом LAUD “Музика” побачив світ восени 2018. Робота над платівкою проходила в студії 8*8, а саундпродюсером виступив відомий електронний музикант Роман Черенов aka Morphom.


    
Дізнайтеся більше про: LAUD

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: