Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

«Не мовчи»: перший реліз рок-гурту «Мій Конфлікт»Після 24 лютого в Україні почалася епоха Ренесансу. Нова хвиля української культури ознаменувалася появою гурту «Мій Конфлікт», який грає в жанрі поп-рок. Для колективу музика – не просто набір звуків та вібрацій. Це сакральний інструмент, який здатен змінювати свідомість, дарувати віру в майбутнє та змушувати зазирати в найпотаємніші глибини людської душі. У такий тяжкий час «Мій Конфлікт» прагне стати полярною зіркою для всіх, хто загубився та блукає емоційними пустелями життєвих обставин.

7 жовтня «Мій Конфлікт» презентує дебютний сингл під назвою «Не Мовчи».

Перша версія пісні була написана ще у 2016-му році під впливом подій Революції Гідності. З того часу трек сумлінно чекав нагоди бути почутим. І після повномасштабного вторгнення Росії він знову нагадав про себе. Кілька рядків були відредаговані та інтерпретовані під сучасні реалії. У результаті це вийшов симбіоз думок та почуттів, які пов’язані з боротьбою українців за власну незалежність, яка триває вже набагато більше років, ніж здається.

Після всього пережитого українці були приречені на глибокий самоаналіз та переоцінку цінностей. Сила любові до власного коріння набула неймовірних масштабів. Ця любов і надихнула «Мій Конфлікт» оспівати ідею про те, що рай на Землі там, де твій дім. Рай – це Україна. І його не варто шукати деінде, адже серце завжди тяготіє до рідного. Цей компас в грудях ніколи не розмагнічується та не бреше. Окрім цього, «Не Мовчи» наголошує й на рівні нікчемності та безвольності тих, проти кого ми воюємо, роблячи акцент на тому, що нація українців – їхня повна протилежність. Кульмінацією пісні стають рядки про те, що після перемоги вся країна обов’язково збереться за одним великим столом. І кожен, хто був змушений тікати від жахів війни, нарешті, повернеться додому.Посилання на реліз: https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/3639/

    
Дізнайтеся більше про: Мій Конфлікт

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: