Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Пісня AU співачки VESELKA – це неймовірна енергетика, що запалює серця людей!

Пісня AU співачки VESELKA – це неймовірна енергетика, що запалює серця людей!


Юлія Чусовітіна - вона ж 🌈VESELKA🌈 : співачка, вокалістка, педагог з танців та просто вільна духом людина! Її кредо - жити в гармонії із собою і всім Всесвітом!

Ще з самого малечку співочі та танцювальні здібності Юлі помітили вихователі дитсадочку в її маленькому містечку Покров.

З 3-х рочків вона вже запалювала дитячі пісеньки на кожному святі, здібно пританцьовуючи танцювальні рухи у яскравих нарядах , які мама шила їй власноруч після робочих змін. В школі цю тенденцію підхопили культмасові педагоги і Юлю готували до концертів та творчих змагань .

У 4- му класі вона навіть посіла 2 місце (серед усіх шкіл) у місцевому конкурсі «Міс Аліса», зачепила суддів своєю артистичністю та вокальними здібностями .

У 6-му класі Батьки відвели Юлю на Вокал, і там на неї чекав «сюрприз» долі. Гурток з вокалу був суміжним із заняттями з сучасних танців , тому якщо ти записуєшся на вокал, то мусиш одночасно ходити й на Танці .

До випуску зі школи, Юля не пропускала жодного свята, шкільного та місцевого. Вокалом та виступами з її танцювальним колективом вона реалізовувала свою творчу енергію у цей світ!

Потім прийшли роки навчання: спочатку філологія, згодом змінила напрямок - Університет Поплавського ( готельно-ресторанний бізнес). Паралельно із навчанням працювала на першій своїй роботі ОФІЦІАНТКОЮ. Творчість відійшла на другий план, на якийсь час довелось забути. В інституті не проявляла себе, не вистачало сміливості.

Лише на 3 курсі , за «випадковістю» Юлю покликала дівчина сходити на танці в одну з кращих студій в Києві My Way. Це стало імпульсом для відродження реалізації у творчому, а саме танцювальному напрямку. Тоді Юля зрозуміла, як насправді вона сумувала за цим всім, та наче частина її увесь цей час спала і знову відродилася. Юля зрозуміла, що без цього вона не може. І усю свою стипендію вона віддавала на абонементи з танців.

Потім була тяжка праця в Польщі, згодом повернення в Україну та викладання танців. 5 років Юля була успішним педагогом з сучасних танців ( Heels, Twerk, Jazz Funk) , вела 4 групи і обожнювала те, чим займається. І згодом наважилася відкрити Свою студію Танців та Йоги. Яка по сьогоднішній день радо зустрічає усіх бажаючих.

Здавалось, наче вже реалізувала всі свої мрії, але в 29 років, під час медитації відчула, що є бажання повернутися до вокалу та створювати власні пісні.

Так народилась перша авторська пісня “AU”!

О 12 ночі вона написала повідомлення своїй подружці-поетесі про бажання створити пісню, і вже вранці Подруга (Левченко Олена) прислала їй текст пісні, який написала на одному диханні.

Юля прочитала слова і одразу почав зароджуватися та наспівуватися мотив, як наче цю пісню вона співала вже 1000 років.

Крок за кроком Юля почала втілювати цю задумку, та у цьому їй допомагали і разом створювали найталановитіші люди, справжні профі своєї справи.

Так і з’явилась пісня «АU» та псевдонім Юлі як артистки 🌈VESELKA🌈

Чому саме Веселка? Бо для Юлі це образ Багатогранності, яка вміщає у собі усі кольори Всесвіту , так як і ми можемо вміщати у собі абсолютно різні грані та втілюватися і реалізовуватися у цей світ через різні свої таланти, не обмежуючи себе у чомусь одному .

🌈Веселка - унікальне явище , Вона завжди «веселить» своєю появою та дарує радість кожному , на чиї очі вона потрапить ) Вона наче має цілющий ефект для душі та внутрішнього стану. Вона яскрава та захоплююча .

🌈 Тому саме через цей образ Юля й буде радувати та зцілювати прекрасні душі людей своїми піснями та запальними ритмами .

Запрошуємо ознайомитися та відчути її перше творіння «АU» .
Приємного прослуховування 💚


Посилання на трек: https://song.link/i/1711089838
    
Дізнайтеся більше про: VESELKA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: