Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

DDEVA — «МОРЕ» : пісня, яка може зцілювати та надавати сил, ніби вона море

DDEVA — «МОРЕ» : пісня, яка може зцілювати та надавати сил, ніби вона море


Українські музиканти продовжують рефлексувати на тему великої війни та змін у нашому з вами житті. Кожному з нас слід взяти паузу та наодинці дати собі відповідь на питання: що з нами відбулося та що буде далі?

Про ці та тотожні до них проблеми — нова пісня від DDEVA, яка була написана у перші місяці після повномасштабного вторгнення в Італії, куди авторка та виконавиця відправилася разом з маленькою донечкою.

«Ця пісня народилася на березі моря в місті Террасіні (Італія), куди ми з дочкою приїхали з України. Поїхавши з дому, не знаючи, що буде завтра та чи повернемося ми до України, до мене прийшла ця пісня - миттєво. Цей трек повністю відображає мій емоційний стан на той момент часу», — розповідає DDEVA.

«Я сиділа з дочкою на березі моря і не розуміла, що далі? Дитина бігала, гралася, була такою щасливою, а я всім серцем бажала, щоб вона так само могла робити на нашій рідній землі — в Україні. Ця пісня, це свого роду благання до моря, як до самої потужної енергії, захистити нас, захистити кожного, закрити стіною, забрати з нашої землі всіх тих людей, які несуть зло, бо кожна людина в нашій країні мріє про закінчення війни й, щоб нарешті наступив МИР!», — додала артистка.

Авторка та виконавиця, як багато хто з нас, не просто любить море, для неї — це центр сили, ресурс для поновлення та усвідомлення: «Море для мене це дуже потужна енергія — енергія життя, сили та переродження. Це сила, яка напитує та надихає».

Звісно, цей трек — не просто рефлексія. DDEVA хоче, щоб трек «Море» надихав та надавав сил слухачам. Артистка певна, що музика може так саме лікувати, як і море: «Я співаю всім тим, хто втратив себе, хто хоче переродитися та почати життя заново. Головне — не втрачати віри, тому що без неї не буде сил. Всьому плохому прийде кінець. Війна закінчиться та настане мир!».

Отримати енергію моря та зарядитися силою можна на усіх стримінгових майданчиках світу:Посилання на трек: https://onerpm.link/ddeva_more
    
Дізнайтеся більше про: DDEVA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: