Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Sysuev представив новий міні-альбом «MmrZ»

Sysuev представив новий міні-альбом «MmrZ»


Український Інді-артист, співак і сонграйтер Sysuev записав міні-альбом за назвою «MmrZ».

Кожен з п'яти треків альбому - історія про певний життєвий період артиста, про його внутрішній світ, душевний стан, а тому реліз вийшов по-справжньому легким, особистим і щирим.

«Записувати цей альбом було легко, - каже артист, - Я чітко розумів, що потрібно робити. Вокальні гармонії і тексти народжувалися в моїй голові досить швидко, тільки-но почувши біти і інструментали, які мені хлопці надсилали по електронній пошті. Після деяких стилістичних правок друзів-носіїв мови з Америки я відразу ж їхав на студію і записував вокальні партії. У мене таке вперше, щоб ми записали ЕР-альбом менш, ніж за 5 місяців! Ніякі «муки творчості» в цей раз мене не долали, завжди б так. Ще остаточно зрозумів, що мені набагато легше писати пісні англійською. До того ж упевнений, що таким чином у нас вийде розширити музичну географію і українська музика зазвучить далеко за межами СНД.»

Альбом дійсно вийшов міжнародним, адже в його записі брали участь молоді саунд-продюсери та музиканти з різних країн світу: Scott Taube (Нешвілл, США), Pablo Henrique (Ріо-Де-Жанейро, Бразилія), Grzly (Лос-Анджелес, США ), Jay Parish (Нью-Йорк, США), Sasha Shen (Київ, Україна), Sinegull Prod (Київ, Україна).Промо-підтримкою альбому в США і Європі займається американський лейбл One Percent, з яким артист недавно підписав угоду про співпрацю.
Альбом «MmrZ» вже доступний для стріму і покупки в Україні на всіх музичних платформах (iTunes, Apple Music, Spotify, Google Play, Yandex Music і ін.):

https://itunes.apple.com/album/id1298797972?ls=1&app=itunes
http://open.spotify.com/album/5i4jfacISw0WjZDbJcWH1w

    
Дізнайтеся більше про: Sysuev

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: