Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Альбом інді-рок групи Old Tree Fellows «Legend»

Альбом інді-рок групи Old Tree Fellows «Legend»


Old Tree Fellows - українська інді-рок група, створена 1 жовтня 2014 року в Житомирі, з моменту запису першого синглу за назвою "Nobody". Музика групи поєднує в собі фолк, блюз, фанк і відривний інді-рок. Створено групу двома кращими друзями, і тому й назва Old Tree Fellows ("Друзі старого дерева"). Лідером групи, автором слів і музики є Олексій Лавренчук (вокал, гітара).

Історія створення групи починається влітку 2011 року - зі знайомства Олексія зі своїм однофамільцем Женею Лавречуком. На той час Олексій мав деякі напрацювання пісень і хлопці вирішили працювати разом в акустичному форматі. 1 жовтня 2014 року було випущено перший сингл за назвою "Nobody", з якого почалася активна концертна діяльність групи.

10 грудня 2014 року побачив світ їхній перший ЕР-альбом під назвою "World of freedom", до якого увійшло 5 акустичних треків. Альбом був добре сприйнятий публікою, але музиканти прагнули домогтися нового, більш об'ємного звучання. Через деякий час до команди приєднався барабанщик Олексій Янчук, з яким і був записаний перший сингл майбутнього повноформатного альбому "Legend".

В альбом "Legend" увійшло сім треків. Для запису альбому був запрошений Джонні Одо, який прикрасив треки електронікою і унікальним бек-вокалом. У записі альбому також брав участь Андрій Боєв, який зробив аранжування і мастеринг треків.

Альбом Old Tree Fellows "Legend" доступний в iTunes і Google Play


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Old Tree Fellows

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: