Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

«Друга Ріка» презентувала новий альбом «Піраміда»

«Друга Ріка» презентувала новий альбом «Піраміда»


Сьомий за рахунком студійний альбом гурту отримав назву «Піраміда». Платівка вже доступна для прослуховування на всіх офіційних ресурсах гурту, а також на платформах Google Music, iTunes та Apple Music.

За двадцятиоднорічну історію музиканти провели чимало пошуків та експериментів. Кожен з яких, без сумніву, вплинув на створення «Піраміди». Дев'ять самобутніх треків з нового альбому разом складаються у єдину лінію з довершеним сюжетом. У змістовному сенсі — це добірка, яка трек за треком розкриває та пояснює сприйняття світу зрілою людиною.

Усе життя, незалежно від свого покликання та голосів у головах, кожен з нас будує свою піраміду. Вона складається з особистих перемог, зустрічей, невдач. Збудувавши її, ми отримуємо шанс побачити себе такими, якими ми є. «Піраміду» «Другої Ріки» – можна почути.

«Незважаючи на те, що тема втрати і страху не на останньому місці, альбом, на мою думку, звучить як антиутопія. Він переповнений любов’ю, сексом та життям — як воно є» – Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга Ріка».

Робота над альбомом тривала більше року. За цей час окремими синглами вийшли: «Монстр», «Ангел» і «Ти є я». З новим релізом Валерій Харчишин втілює давню мрію. У двох треках («Секрет» і «Доки я не пішов») звучать духові: валторна, труба і тромбон. У цілому ж саунд «Піраміди» – вчасне ствердження у крихкій площині українського року. Саунд-продюсер платівки – Віталій Телезин.

«Ми таки збудували свою «Піраміду», до якої йшли все своє життя. І ми вдячні Богу за всі Його уроки, що дарував нам дорогою до цієї вершини. Цей альбом, ця «Піраміда» — є те, ким ми хотіли бути все своє життя» – Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга Ріка».


Вперше нову платівку гурт зіграє 31 грудня у Лондоні. А вже наприкінці зими «Друга Ріка» відправиться у тур містами України, що розпочнеться у Львові і завершиться великим концертом у Києві навесні 2018 року.

«Друга Ріка» – «Піраміда» (2017)


iTunes – http://apple.co/2CHwDdx
Apple Music – http://apple.co/2Bi80YR
Google Play – http://bit.ly/2oTeTtO
YouTube – http://bit.ly/2kmOujg
SoundCloud – http://bit.ly/2BNiY81

    
Дізнайтеся більше про: Друга ріка

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: