Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

«Друга Ріка» представила зворушливий кліп на пісню «Монстр»

«Друга Ріка» представила зворушливий кліп на пісню «Монстр»


Друга Ріка представила кліп на перший сингл з сьомого студійного альбому групи, реліз якого запланований на квітень 2017-го.

Монстр – особливий трек для Другої Ріки. За твердженням самих музикантів, сингл помітно відрізняється від інших пісень, які увійдуть до платівки. Це одна з головних причин, з якої він був обраний для зйомок відео. Режисером кліпу, оператором і автором ідеї став Дмитро Маніфест.

Для нас це своєрідний експеримент. Раніше ми повністю були у знімальному процесі - від сценарію до монтажу. Тепер же – цілком довірилися знімальній групі, – висловився Валерій Харчишин.

“За 20 років ми знялися в стількох кліпах, де за сюжетом робимо вигляд, що граємо на інструментах, що їх вистачило б на всі групи України. Тому цього разу, щоб не імітувати гру, ми вирішили довіритися технологіями майбутнього. Їх шукали в таких стрічках, як: Чаппі, Робокоп і Термінатор. Звісно, було непросто, але, коли точно знаєш, що тобі треба – знаходиш.

Коли ми побачили результат, відверто кажучи, були здивовані. Робот на всі сто відпрацював свій гонорар. Відео вийшло кайфовим, хоча і є кілька питань до режисера. Але, здається, ми продовжимо співпрацю з ним і надалі, щоб цих питань не залишилося в подальшій роботі“, – розповів фронтмен групи.
Монстр – це пісня про уявного друга, який є у кожного. Він з'являється в дитинстві, спочатку живе під ліжком, потім перебирається з нами на нові квартири і часто не залишає до самої смерті. І якщо в дитинстві «Монстр» іноді нам здається жахливим, з віком усвідомлюєш – буває, що за непривабливою зовнішністю ховаються світло і добро.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Друга ріка, Валерій Харчишин

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: