Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

My Sweet Satellite презентували нову пісню One Last Thing

My Sweet Satellite презентували нову пісню One Last Thing


Київський гурт My Sweet Satellite потішив шанувальників електронної музики своєю новинкою "One Last Thing" - піснею про підліткове перебільшене сприйняття любовних переживань.

Ті, хто добре знає англійську і уважно вслухається в текст, зрозуміють, що деякі слова в пісні навмисне пропущені.

- Це не через незнання граматики англійської мови, у нас з цим все відмінно, тим більше те, що ми записуємо, між собою ми називаємо "музикою для патріотично налаштованих космополітів", - коментує вокаліст Сашко. - У певних місцях Слова не проспівані, але вони маються на увазі, це робить сенс треку неоднозначним. Повний текст я скоро викладу на нашу сторінку soundcloud.

У записі треку брав участь Олександр Леонов (гітарист LAUD, Ілларії, Євгенія Хмари). Далеко не всі в курсі, але підключена електрогітара може ловити радіо, працюючи як антена. У деяких студіях це реальна проблема при запису інструменту. Під час запису гітарних партій "One Last Thing" музиканти теж ненавмисно "зловили радіо".

- В кінці треку чути фон радіопередачі, де згадується назва одного українського міста, ми спеціально не стали його вирізати. Першому найуважнішому слухачеві, який правильно його почує і напише про це нам в будь-яких наших соціальних мережах, обіцяємо подарувати пляшку віскі! - запевняють музиканти.
Київський гурт My Sweet Satellite було засновано в 2014-му році. Група грає електронний інді-поп-рок. На рахунку - альбом Balance, EP Colorgirl і кілька синглів. Фронтмен і засновник групи Саша Надемський добре відомий як ді-джей Alex Nademski - з 2005 по початок 2015-го він був одним з діджейського бойз-бенду, резидентів KissFM - Made In Heaven DJ's, часто працював на великих техно-фестивалях, включаючи той же легендарний Kazantip, грав разом з Dj Tiesto.


    
Дізнайтеся більше про: My Sweet Satellite

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: