Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Через 15 років Тартак знову презентував альбом дуетів

Через 15 років Тартак знову презентував альбом дуетів


Вахтанг Кікабідзе, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Олег Собчук та інші.

В останній день осені Тартак порадував своїх прихильників новим, давно обіцяним альбомом "АнТАРТАКтида. Частина Перша". До лонгплею увійшло 12 дуетів.

Спільна творчість – це завжди ефект певної синергії, коли кожен з учасників віддає все найкраще для часом несподіваного, але однозначно виграшного для обох, результату. Цю теорію Тартак однозначно готовий підтвердити вдруге. Адже всі пам’ятають надзвичайно успішний альбом «Система Нервів», який був випущений в далекому 2003 році. Деякі пісні з нього, як наприклад «Понад Хмарами» з неповторною Катею Чілі чи «Ні, Я Не Ту Кохав» з дуетом «Світязь» досі регулярно лунають на радіохвилях країни та і рідко який концерт гурту минає без вимоги прихильників виконати саме ці пісні.

Відтоді, запити на подібний проект неодноразово лунали і від прихильників, і від колег, і від журналістів. «АнТАРТАКтидА. Частина Перша» – це 12 яскравих дуетів з виконавцями абсолютно різними за віком, музичним стилем, світоглядом та рівнем популярності.

Дует з Вахтангом Кікабідзе – безперечна історія «win-win» для обох. Славнозвісна «Чіто Гвріто» легендарного Гії Канчелі – відтепер «Пташка» з трендовими речитативами українською. Виконавці поєднують цією піснею різновікову аудиторію, що з однаковим запалом буде підспівувати обом.

80% пісень в альбомі – про кохання. Обізнані меломани почують знайомі фрагменти в піснях «Знаєш Мій День» (feat. Арсен Мірзоян), «Більше За Життя» (feat. Олег Собчук) «Попелюшка» (feat. Нумер 482) та «Хвиля» (feat. Epolets). Чуттєва лірика Олександра Положинського, стильні аранжування саундпродюсера альбому Артура Данієляна, абсолютно нова подача «Тартака» в міксі з знайомими мелодіями та голосами – рецепт безумовного успіху у шанувальників. Особливий тембр Тоні Матвієнко зробив пісню «Срібні Коси» надзвичайно ліричною. Почерк Бажани (яка по праву вважається однією з найкращих сонграйтерів України) впізнаваний в яскравому приспіві «Подих Ночі». Без Mari Cheba, Indira, Алли Мартинюк, Лери Калужської пісням явно би бракувало вміло розставлених акцентів. З їх допомогою пазл повністю склався.

Окремо слід відзначити філософський настрій в пісні «Зозуля». Це данина пам’яті вокаліста гурту Хорта Андрія Лободи, який також є і її автором. Пісня про боротьбу, життя та смерть, з метафорами про те, що сьогодні відбувається в Україні.

«Збирати творчих людей докупи завжди непросто. По-перше, це важко організаційно. По-друге, це важко емоційно – в кожного своє бачення, свої амбіції, свої бажання. Але головне – для творення кожної пісні такого альбому потрібні ідеї. Коли назбиралося достатньо ідей – десь у мене, десь у моїх колег – ми почали роботу над альбомом. Слід сказати, що в альбомі є як давні пісні, які виношувалися роками, так і зовсім свіжі – які з'явилися безпосередньо в процесі роботи. До речі, через те, що виникали якісь нові ідеї, доводилося відмовлятися від реалізації деяких старих. Тому на початку роботи альбом планувався дещо іншим за складом пісень та дуетів. Але це не значить, що вже ті ідеї ніколи не будуть реалізовані. ;)» – Олександр Положинський.

А саундпродюсер альбому "АнТАРТАКтида. Частина Перша" Артур Данієлян привідкриває професійні таємниці роботи над альбомом, яка тривала близько трьох років:

“Завдяки альбому "АнТАРТАКтида. Частина Перша" ми можемо уявити, яким би був гурт, якби після виходу перших двох альбомів не почав експерименти з більш важким альтернативним звучанням. Альбом звучить так, якби Тартак залишився поп-гуртом. Навіть більше – у склад інструментів я повернув ді-джея. Водночас сам процес запису у студії був дуже консервативним – усі партії були записані з використанням реальних і, у більшості, старих синтезаторів та драм-машин, програвачів платівок, а також старих характерних для епохи середини 2000х семплів на 16-доріжковий ADAT-магнітофон, у якому у якості носія використовуються старі S-VHS відео-касети. "АнТАРТАКтида. Частина Перша" – це своєрідний реверанс і альбом-триб’ют, присвята тому часу. Але певним парадоксом є те, що мастеринг альбому був довірений штучному інтелекту. Також цікавий той факт, що деякі вокальні треки партнерів по дуетам та Сашка, були записані з різницею у майже десяток років, які це саме пісні, говорити не буду, нехай це буде інтрига. ;)”


Прослухати альбом гурту Тартак "АнТАРТАКтида. Частина Перша":

    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: