Авторизація
 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 
  • 01 травня: Концертний травень у Caribbean Club: культовий клуб оголосив про відновлення роботи 
  • 29 кві: Вийшов альбом українсько-американської групи Vinok 
  • 28 кві: Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні 

LETAY презентують нову пісню «Кохайтесь (Mix 2018)»

LETAY презентують нову пісню «Кохайтесь (Mix 2018)»


Звичайно, кращого дня для оприлюднення пісні із назвою «Кохайтесь», аніж День усіх закоханих, бути не може. Тож саме 14 лютого LETAY випускає сингл із таким меседжем.

Це нова версія пісні, яка з’явилась майже рік тому, встигла отримати певну популярність і виграти конкурс нових хітів «Хіт-Конвєєр» від телеканалу «М2».

Історія появи пісні доволі драматична. Минулорічний лютий був насправді дуже лютим, принаймні таким він лишився в уяві Іллі Резнікова, який тоді сильно застудився якраз в момент підготовки до пів-фіналу минулорічного відбору на «Євробачення». Врешті другу половину лютого 2017-го року музикант провів у ліжку із температурою.

«Було враження, що зима просто фізично вбиває мене» - згадує музикант. «До цього додалися ще переживання щодо непроходження у фінал відбору. Але прийшла весна і все всередині змінилось. І я подумав, що насправді головна весна – все-таки не та, яка в календарі, а та, яка в серці. Так і написалась ця пісня – одразу виникли заспів та приспів… А потім захотілось трошки жарту і виник другий заспів. Відверто кажучи, не мав якихось спеціальних планів щодо треку. Тим більше було приємно, що пісня сподобалась багатьом та виграла «Хіт-Конвеєр».

Пісні було вирішено дати новий поштовх, адже її звучання від початку було свідомо концертним. Доопрацював трек на своїй студії «211» один з кращих музичних продюсерів країни Віталій Телезин.

Одним з призів від конкурсу став відеокліп, над яким працювали відомий кліпмейкер Сергій Солодкий та оператор Юрій Король. Зйомки відбувалися прямо посеред Києва біля набережної в середині листопада. Ілля настільки емоційно завівся, що запропонував режисеру кадр, де він сидить на високому ліхтарі. Це було дуже ризиковано, оскільки не було жодної страховки, але впевненість музиканта всіх переконала і кадр був знятий. Як зізнається сам Резніков, насправді ризикованість цієї затії він зрозумів вже сидячи на верхотурі.    
Дізнайтеся більше про: LETAY

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: