Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Гурт TYUPA презентує свій перший лонгплей «Skeli»

Гурт TYUPA презентує свій перший лонгплей «Skeli»


Від Землі і до спалахів зірок вихід альбому "Скелі" може стати кінцевим вибухом. Новий погляд на музику змінює все, бо все - це залежна змінна. Ми більше, ніж земля під нашими ногами, а зі старих руїн завжди повинні виростати нові міста.

Гурт Tyupa пропонує вам відірватись від буденних справ і разом політати "десь там", де поруч край сонця і вже навіть стелі нічого не втримають від тепла нашої музики. Відчуйте неосяжність людських тіней... Тут тільки Ви і мелодійні ритми.

“У своїй музиці ми завжди намагаємось залишати простір для слухача, для його думок і фантазій. Тільки влучні слова і музика. Сподіваємось, наш альбом сподобається. Приємного прослуховування.” - коментують музиканти.
Разом ми вирушимо всередину диких прагнень, подалі від окультуреного життя. Тож коли навколо піднімається гроза - неодмінно опускайте вітрила своїх човнів. Ми попливемо разом до нашого справжнього дому. А дім наш там, де музика. Слідкуйте за знаками, вони вкажуть вам шлях.”

Альбом вийшов традиційно на Dzhmil’Records. Саунд-продюсером виступив засновник лейблу Дмитро Мучичка. Автор більшості текстів письменник Іван Рудий.Довідка:
Tyupa - український електронний проект, який створює музику в напрямку lyric-electronics вплітаючи у неї чуттєву лірику та легкі, зрозумілі образи.
Гурт Tyupa заснований у 2012 році в місті Ужгород і цього ж року заявив про себе першим релізом EP “Poema”, на американському лейблі Proton Limited.
В листопаді 2016 року на львівському лейблі Dzhmil’ Records побачив світ перший україномовний сингл Tyupa за назвою “Steli”, в березні 2017 перший студійний міні-альбом “Pohlyad”, в квітні 2018 другий україномовний сингл під назвою “Muzyka”, а наприкінці 2018-го перший студійний альбом «Skeli».


    
Дізнайтеся більше про: TYUPA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: