Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Гурт БІЛА ВЕЖА презентує власну версію легендарного хіта «8-й колір»

Гурт БІЛА ВЕЖА презентує власну версію легендарного хіта «8-й колір»


БІЛА ВЕЖА дала нове життя хрестоматійному хіту Мотор’ролли «8-й колір». Ідея записати власну версію пісні виникла у музикантів спонтанно.

«Мабуть сам всесвіт нас вивів на «8-й колір», просто почули, перезирнулися і зрозуміли — що ця пісня нам дуже близька по духу, по ліриці, по настрою, і в якійсь паралельній реальності — це цілком могла би бути пісня БІЛОЇ ВЕЖІ», — кажуть музиканти.

Оригінал пісні «8-й колір» був виданий Мотор’роллою у 2005-му році. Автором тексту стала Тома Приймак. Відтоді композиція стала великим хітом, потрапила до золотої колекції українського року і природно стала візитною карткою групи.

«За час існування «восьмого кольору» у Мережі з`явилося безліч переспівів пісні, якісних і не дуже, банальних і оригінальних. Нещодавно до мене звернулися музиканти групи «БІЛА ВЕЖА» із проханням дозволити заспівати цю пісню на свій лад. На мій погляд, у них все вийшло і їхня версія додала нових свіжих барв у відомий трек! Тож тепер треба задуматись над спільним виконанням, має бути цікаво!», — анонсує лідер Мотор’ролли Сергій Присяжний.

«Ми вирішили, що не будемо придумувати якесь спеціальне аранжування, просто хотілось, аби був дзвін струн, хотілося передати ту невимовну напругу і, можна сказати, відчай, які закладені у пісні. Це саме те, як ми відчули пісню, пропустивши її крізь себе», — розповів бас-гітарист БІЛОЇ ВЕЖІ Євген Скоценко.

Наразі гурт БІЛА ВЕЖА працює над зйомками відеокліпу на пісню «8-й колір», який буде презентовано найближчим часом.

Інформація про гурт:
БІЛА ВЕЖА – український рок-гурт.
Наразі, у складі гурту 5 музикантів. За час свого існування гурт випустив 3 альбоми та відзняв 7 відеокліпів. За останні 2 роки БІЛА ВЕЖА проїхала 3 всеукраїнських тури, відігравши близько 100 концертів у 30 містах України, у тому числі на таких фестивалях як Atlas Weekend, Бандерштат, «Схід-Рок», «Республіка» та ін.

У творчому здобутку гурту - виступ у якості суппорту легендарного гурту «Uriah Heep», участь у проекті «Українська пісня» на Арені Львів, виступ на НСК «Олімпійський» на підтримку українських футболістів, а також участь у 6-му сезоні «Х-Фактор», в якому БІЛА ВЕЖА увійшла у Топ-5 кращих виконавців, здобувши любов та прихильність телеглядачів.

    
Дізнайтеся більше про: Біла Вежа

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: