Авторизація
 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 
  • 01 травня: Концертний травень у Caribbean Club: культовий клуб оголосив про відновлення роботи 
  • 29 кві: Вийшов альбом українсько-американської групи Vinok 
  • 28 кві: Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні 

Ейру кинула виклик усім чоловікам планети українською «Говерлою»

Ейру кинула виклик усім чоловікам планети українською «Говерлою»


Співачка та автор хітів Злати Огневич, Альоші, Івана Наві та ін. представила публіці свій сингл «Говерла». Ідея та натхнення для створення пісні Ейрі прийшли під час сходження на найвищу гору України.

"Енергетика, яка панує на Говерлі, здалася мені схожою на дівчину-спокусницю, яка вабить до себе невідомою силою. Не дивлячись на важкий шлях до «вершини», чоловік, який зуміє подолати його, отримує в нагороду надзвичайну силу і натхнення.
"Говерла" - це своєрідний маніфест жіночої цінності. Цінності, що від народження властива кожній дівчині. На жаль, в силу життєвих обставин і виховання не кожна відчуває себе цінною і тією, яка надихає. Сподіваюся, що слова і музика створені мною буду допомагати дівчатам виношувати любов до себе і приваблювати тільки гідних юнаків і чоловіків", - коментує співачка.

Переглянути лірик-відео Eyra/Ейра - ГОВЕРЛА


Художнє і містичне лірик-відео на трек "Говерла" вже активно поширюється в соцмережах і, що найцікавіше, воно вже отримало позитивні відгуки не тільки від прекрасної, але і від сильної половини людства. Співачка стверджує, що навмисно не випускала повноцінне відео, щоб слухач зосередився на самій музиці й соціальному значенні пісні. В майбутньому Ейра планує представити ще один трек і кліп на нього.

"Коли я пишу пісні не тільки собі, а й іншим артистам, то відчуваю себе дійсно багатою і наповненою енергією. Але зараз мені хочеться присвятити більше часу своїй кар'єрі і творчості. Я відчуваю, що настав той момент, коли в першу чергу варто реалізовувати власні мрії і фантазії", - додала Ейра.


    
Дізнайтеся більше про: Ейра

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: