Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Співачка Ейра презентує пісню «Мандри» (СмаКує)

Співачка Ейра презентує пісню «Мандри» (СмаКує)


Трек, який нагадуватиме вашу відпустку і який надихне вас на наступну подорож.

Для чого нам подорожувати, - відповідь у пісні “Мандри” (СмаКує) - звільнитися від хандри, перезавантажитися, змінити світ навколо себе, щоб отримати нову енергію.

Як каже Ейра, пісня “Мандри” (СмаКує) народилась під впливом неймовірної подорожі в Латинську Америку. В Домінікані відбулися зйомки відео на іншу - романтичну пісню, але після повернення додому Ейра зрозуміла, що ця подорож дала їй новий і глибший зміст, який може перетворитись на новий трек. Він - про цінність кожної миті, про красу природи, про смак життя. Про те як важливо робити паузу в щоденній метушні і мандрувати або просто поїхати за місто для наснаги. Пісня поєднала в собі легкість, насолоду і дикий танцювальний драйв. Стилістично це синтез ритму регатону та мумбатону властивий для більшості латино-американських пісень. Над саундом працював відомий діджей Ipunkz.

Відео кліп на пісню “Мандри” (СмаКує)


Ейра - співачка та автор-композитор, автор пісень багатьох відомих виконавців серед яких Злата Огневич, співачка Альоша, Ivan Navi, Андріана, Оля Полякова, Sonya Kay та багато інших. Пісні написані Ейрою у її чи виконанні інших артистів регулярно посідають верхні сходинки радіо та чартів на музичних каналах. Написала більше 120 пісень для себе та інших артистів.

Стилістика пісень Ейри коливається від акустично-гітарних до танцювальних у стилі фанк, регатон, діп-хаус. Її лірика вирізняється концептуальністю та інноваційністю. Кожна пісня має певний заклик до слухачів. Цінувати і смакувати життя, а зокрема до дівчат - любити і шанувати себе.


    
Дізнайтеся більше про: Ейра

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: