Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Українські інтелігенти Semmar презентують новий сингл «Аперкот»

Українські інтелігенти Semmar презентують новий сингл «Аперкот»


Повернулися, бо набридло мовчати. Група, яка не кричить про себе і знаходить власного слухача без галасу та гучних витівок. Semmar повертаються на сцену в оновленому складi та зi свiжим звучанням, адже долучили до запису матерiалу вiдомого саундпродюсера Артура Данієляна. Вiдтепер Semmar — це дует: Андрiй Шатров (вокал, гiтара та синти) i Артем Веремієнко (бас).

Нове творiння музикантiв отримало назву “Аперкот”. За artwork обкладинки синглу вiдповiдав дизайнер Олександр Солонський, відомий спiвпрацею з Onuka.

Андрiй Шатров, вокалicт: “А П Е Р К О Т — це той удар під дих, якого іноді завдає життя. I тут iдеться не тільки про романтичні стосунки. Ми не випускали пісні 2 роки. Текст і частину музичних ідей занотували, коли грали іншим складом. Після цього були години техно, танці, бійки, сварки, переїзди, одруження і розлучення, зруйновані квартири і власна зарозумілість. Нарешті з’ясувалося, що одна з назв танцювальних па, які згадуються в пісні, означає зовсім інше.Це наша перша співпраця з саундпродюсером Артуром Данієляном. Він справжній гуру звуку та джерело музичних рішень. Попереду нові пісні. Нам набридло мовчати”.

Semmar стартували у 2013-му, майстерно поєднавши у пiснях електронiку, джаз та синтi-поп. За два роки вони встигли випустити міні-альбом «Друг» і відіграти на 10 найбільших фестивалях України (Respublica, Koktebel Jazz, GogolFest, Kyiv Open Air тощо). Потім була повноформатна платівка «Босфор» у 2016-му, яку високо оцінили в Karabas.Live, Сomma та Life Pravda.

Музика Semmar лунає на Радiо Relax, Радіо Beжа, Urban Space Radio, Old Fashioned Radio, а їхнi сингли презентують на Просто Radio в аудiожурналi Stereobaza, Країна FM, Радіо Аристократи тощо.


    
Дізнайтеся більше про: Semmar

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: