Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

В Україні з’явився новий освітній онлайн-хаб для музикантів

В Україні з’явився новий освітній онлайн-хаб для музикантів


Музична компанія Muscreators відкриває освітній проєкт для музикантів та менеджменту артистів - Hubmus.

Hubmus - серія онлайн-івентів з професіоналами зі сфери музичної індустрії. Два топові спікери, експерти поділяться інсайтами та навчать, як правильно взаємодіяти з медіа.

14.05 (online) - контент-директор та ведуча прямого ефіру "Хіт FM" Анна Лісовська розповість про те, як правильно потрібно взаємодіяти з радіо, щоб твій трек опинився в ротації.

Анна Лісовська - за більш ніж 15-річний досвід роботи на радіо, знає секрети написання листів на радіостанції. Переконана, що радіо ніколи й нікого не відпускає. На радіо була автором, ведучою, ведучою шоу, музичною редакторкою. Тепер Анна – контент-директор та керівник музичної редакції станції номер один в Україні – Хіт FM.

21.05 (online) - найепатажніша піар-менеджерка в українському шоу-бізнесі Анна Салата розповість про те, чому артиста не публікують ЗМІ та яких помилок потрібно уникати в спілкуванні з представниками медіа.

Анна Салата - одна з найвідоміших піар-менеджерів в українському шоу-бізнесі. Розпочинала свою роботу, як піар-менеджер в mamamusic. Довгий час була менеджером гурту DETACH. Як піарниця працювала з відомими українськими гуртами Фіолет та Morphine Suffering. На даний час Аня піар-менеджер сценариста Германа Немова, співачки NEKA та продюсер співачки Alina Tim.

Всі івенти від Hubmus мають соціальну складову - частина коштів з продажу квитків йдуть на допомогу безпритульним тваринам.

Детальніше про івенти та квитки: https://muscreators.com/hubmusticket

    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: