Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

В Україні з’явився новий освітній онлайн-хаб для музикантів

В Україні з’явився новий освітній онлайн-хаб для музикантів


Музична компанія Muscreators відкриває освітній проєкт для музикантів та менеджменту артистів - Hubmus.

Hubmus - серія онлайн-івентів з професіоналами зі сфери музичної індустрії. Два топові спікери, експерти поділяться інсайтами та навчать, як правильно взаємодіяти з медіа.

14.05 (online) - контент-директор та ведуча прямого ефіру "Хіт FM" Анна Лісовська розповість про те, як правильно потрібно взаємодіяти з радіо, щоб твій трек опинився в ротації.

Анна Лісовська - за більш ніж 15-річний досвід роботи на радіо, знає секрети написання листів на радіостанції. Переконана, що радіо ніколи й нікого не відпускає. На радіо була автором, ведучою, ведучою шоу, музичною редакторкою. Тепер Анна – контент-директор та керівник музичної редакції станції номер один в Україні – Хіт FM.

21.05 (online) - найепатажніша піар-менеджерка в українському шоу-бізнесі Анна Салата розповість про те, чому артиста не публікують ЗМІ та яких помилок потрібно уникати в спілкуванні з представниками медіа.

Анна Салата - одна з найвідоміших піар-менеджерів в українському шоу-бізнесі. Розпочинала свою роботу, як піар-менеджер в mamamusic. Довгий час була менеджером гурту DETACH. Як піарниця працювала з відомими українськими гуртами Фіолет та Morphine Suffering. На даний час Аня піар-менеджер сценариста Германа Немова, співачки NEKA та продюсер співачки Alina Tim.

Всі івенти від Hubmus мають соціальну складову - частина коштів з продажу квитків йдуть на допомогу безпритульним тваринам.

Детальніше про івенти та квитки: https://muscreators.com/hubmusticket


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: