Авторизація
 
  • 21 чер: Проект MUDRA презентує перший альбом Release 
  • 18 чер: Caribbean Club та Radio Jazz запрошують на літню серію вечорів «Джазовий квартирник» 
  • 18 чер: Святослав Вакарчук, Іван Дорн, Джамала та інші знялися в документальному фільмі про українську популярну музику 
  • 18 чер: Сестра Пенелопи Круз - Моніка Круз привітала солістку Freedom Jazz з початком сольної кар'єри 
  • 18 чер: Krapka;KOMA & оkrymлена – Твій Спокій-Твоя Свобода (feat. Діти Криму) 

Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE»

Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE»


На початку травня 2021 року проходив щорічний професійний продюсерський багатожанровий Міжнародний конкурс «STARS OF EUROPE» (Лондон) для співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів та багато ін.

Конкурс також є офіційним відбором кандидатів в номінанти на Суперпремію року Constellation UA, яка вручається за підсумками творчого року найкращим учасникам.

«STARS OF EUROPE» - для того, щоб показувати таланти, вдосконалюватися, створювати і публікувати пісні і музику, танці, акторські роботи, ставати професіоналами креативних індустрій, зірками і суперзірками. Найкращі українські творчі роботи представлені в Європі і в світі.

Оцінювали учасників професійні журі та продюсери. За іх підсумками GRAND PRIX було віддано Emil Khachaturian в номінації «Авторська пісня».

Шановного автора, маестро Еміля Хачатуряна, який показав нам свою нову талановиту, душевну, відмінну авторську пісню «Слово Чекаю» вітаємо з престижною нагородою GRAND PRIX. "Бравіссімо, маестро!" - так музиканта привітав з заслуженою перемогою Андрій Мірошниченко - головний продюсер Творчої екосистеми «Музика»

Нагадаємо, Еміль - композитор, музикант-гітарист, автор пісень, багаторазовий володар Гран-Прі та лауреат І ступеню Міжнародних конкурсів. Його музика вже звучить на радіостанціях різних куточків світу. Музика для душі!

Немає кращого антидепресанту, ніж його музика, яка проникає глибоко в душу і здатна творити чудеса, це справжній ураган почуттів музиканта, під енергетику яких відразу потрапляє і слухач!

Пісню можете послухати тут:


    
Дізнайтеся більше про: Emil Khachaturian

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: