Авторизація
 
  • 18 вер: Вперше за два роки: переможець «Х-фактору» презентував новий ліричний хіт 
  • 17 вер: Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом у Caribbean Club 
  • 16 вер: Всеволод Мірчук - Я тобі галантно не вклонюся 
  • 14 вер: Вперше! Оксана Муха везе «Найгарніші пісні України» у Маріуполь, Краматорськ та Сєвєродонецьк! 
  • 13 вер: Друга ріка презентує «Останню» пісню 

Марія Бурмака анонсує проект «Гра в класики»

Марія Бурмака анонсує проект «Гра в класики»


Вони любили і страждали, розчаровувались і мріяли, робили помилки і самі ж сміялись над ними. Їхні долі були драматичними, а поезія через століття продовжує хвилювати серця. Наші українські класики - це не рядки зі шкільних хрестоматій, це як наші друзі і сучасники, чиї вірші можна любити, знати напам‘ять. А головне - наспівувати.

Народна артистка України Марія Бурмака розпочала роботу над унікальним проектом. Співачка запише 15 композицій на вірші класиків української поезії - від Шевченка до Стуса.

«Улюблені класики» - саме таку назву отримав масштабний проект, над яким працює команда професіоналів. Серед них такі музиканти, як Геннадій Бондар, Андрій Мороз, Олександр Лисенко, Кирило Бородін. Саундпродюсером проекту став Вадим Лисиця, студія FOXXSTUDIOS. Проект відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

“Я давно мріяла зробити такий проект, - розповідає Марія Бурмака. – Це буде альбом з 15 сучасних пісень на вірші українських класиків. Поезія Олени Теліги, Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Стуса та інших авторів оживуть у піснях. Це і є альтернативна форма подачі вивчення української класичної літератури. Я хочу достукатися до кожного серця, донести безцінний матеріал, який українські класики залишили нам у спадок”.


Окрім, альбому з 15 треками, Марія проведе презентаційні зустрічі у шести містах України для студентів вищих навчальних закладів та викладачів. У Києві творча зустріч буде приурочена до Дня вчителя.


    
Дізнайтеся більше про: Марія Бурмака

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: