Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

Український гурт Defiant випустив цифровий альбом No More Pain

Український гурт Defiant випустив цифровий альбом No More Pain


3 грудня 2021 року в мережі з'явився новий альбом запорізького power/heavy-metal гурту Defiant за назвою "No More Pain". Реліз хлопці випустили тільки в цифровій версії і складається він з 8-ми треків загальною довжиною трохи більше 40 хвилин.

Альбом відкриває трек за назвою "Breaker of chains", авторство якого належить вокалісту Станіславу Прошкіну (Defiant, Power Tale). Трек присвячений одному з головних героїв роману "Гра престолів" та підкріплений однойменним музичним відео на Youtube каналі гурту."Breaker of chains" разом з "When eyes are cold" та "Not a saint" є абсолютно новими і раніше не виданими треками. Інші чотири треки на альбомі, - "Guest from the night", "Black river", "Masquerade" та "World of rain", авторство яких належить гітаристу Андрію Турковському, є переробленими версіями треків з першого російськомовного альбому гурту 2012-го року.

Завдяки переробленим інструментальним та вокальним партіям, а також новому аранжуванню, на цих треках фанати Defiant можуть почути принципово нові для групи елементи інших стилів, наприклад, близький до black metal програш у "Masquerade" та численні потужні хорові наспіви у "Black river".

Андрій Турковський: «Особливістю "No More Pain" у порівнянні з попередніми релізами є його багата насиченість невластивих групі стилістичними прийомами, які гармонійно вписалися у стиль гурту, оскільки були реалізовані багато в чому завдяки технічним музичним здібностям музикантів.»

"No More Pain" був повністю записаний у запорізькій студії звукозапису Studioroom87 чинним на даний момент складом групи: Андрій Турковський - гітара, Станіслав Прошкін - вокал, Євген Смолін - барабани, Олег Яковлев - бас-гітара

[facebook] [instagram] [youtube] [spotify] [vk]
Посилання на промопак
У своїх подальших планах гурт Defiant планує випустити новий альбом вже наступного року, де музиканти продовжать лінію своїх експериментів. Підписуйтесь на сторінки групи в соцмережах та стежте за новинами!


    
Дізнайтеся більше про: Defiant

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: