Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

У Львові представили новий симфонічний оркестр – «K&K Symphoniker»

У Львові представили новий симфонічний оркестр – «K&K Symphoniker»


Диригував на концерті-презентації 17-річний австрієць Максиміліан Кендлінгер

24 травня у Львівській обласній філармонії відбувся перший, презентаційний, концерт нового оркестру «K&K Symphoniker», яким диригував 17-річний Максиміліан Кендлінгер.

Прозвучали твори віденської класики: Вольфґанґ-Амадей Моцарт (Увертюра до опери «Титове милосердя» KV 621), Вольфґанґ-Амадей Моцарт (Симфонія № 35, D-Dur KV 385 «Гафнер»), Людвіґ ван Бетховен (Увертюра до балету «Творіння Прометея» c-Moll оп. 43) і Людвіґ ван Бетховен (Симфонія № 2, D-Dur, оп. 36).

Маттіас Георг Кендлінгер (Австрія), засновник відомого симфонічного оркестру «K&K Philharmoniker», який успішно концертує уже 15 років, створив другий приватний симфонічний оркестр «K&K Symphoniker». До такого рішення пана Маттіаса підштовхнув постійно зростаючий попит по всій Європі на «K&K» - концерти, а також бажання здійснювати великі концертні програми у співпраці з симфонічним оркестром «K&K Philharmoniker».

Багатообіцяючі репетиції із симфонічним оркестром зі студентів Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, проведені самостійно 17-річним сином Маттіаса Кендлінгера - Максиміліаном, переконали Кендлінгера-старшого довірити Кендлінгеру-молодшому музичне керівництво презентаційного концерту нового оркестру 24 травня 2016 р. у Львівській філармонії. Примітно, що диригентський дебют Максиміліана відбувся ще тоді, коли йому було 13 років, - у Дюссельдорфі!

У Львові представили новий симфонічний оркестр – «K&K Symphoniker»


Менеджмент симфонічного оркестру «K&K Symphoniker», заснованого у Львові, здійснюватиметься фірмою «Да Капо Австрія» у співпраці з фірмою «Да Капо Україна». Уже в січні 2017 р. оркестр вперше гастролюватиме у Німеччині, Швейцарії, Італії, Іспанії та Франції.

«K&K Symphoniker» буде щорічно збільшувати кількість симфонічних концертів в Україні, розширюватиме свою концертну географію у Європі та на Далекому Сході (у тому числі, в Японії та Китаї), а також підсилюватиме майбутні проекти зі збільшеним складом оркестру «K&K Philharmoniker».


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: